$
נדל"ן עולמי

צפו: האחוזה של מל גיבסון במליבו מוצעת למכירה

האחוזה של הכוכב ההוליוודי יושבת על שטח של 22 דונם ופונה לאוקיינוס. היא כוללת 5 חדרי שינה וחמישה חדרי אמבטיה. יש גם בית נפרד לאורחים, שתי בריכות וחדר כושר. וכמה עולה התענוג?

שירות כלכליסט 18:4805.08.17
מל גיבסון מוכר את האחוזה שלו במליבו הפונה לאוקיינוס, ומבקש תמורתה 17.5 מיליון דולר.

 

העיצוב ההיסטורי של האחוזה קיבל השראה ככל הנראה מחינוכו הקתולי של השחקן האוסטרלי, שכן לאורך האחוזה אפשר למצוא סמלים דתיים רבים וכן צלבים תלויים. האחוזה יושבת על שטח של 22 דונם, הכולל קשתות מאבן ועבודות עץ, שלפי סוכנות הנדל"ן שאחראית על המכירה, משרתים את מוטיב ה"עולם הישן" שהמקום משדר.

 

האחוזה עצמה מבודדת ותעניק לרוכש פרטיות מירבית. היא מוסתרת על ידי שער פרטי ושוכנת בסיומו של שביל ארוך. האחוזה הראשית בגודל 610 מ"ר כוללת 5 חדרי שינה וחמישה חדרי אמבטיה, וישנו גם בית לאורחים וחדר כושר. בשטח אפשר למצוא גם אזור שיזוף ושתי בריכות.

 

האחוזה אמנם מבודדת, אך היא אינה מרוחקת במיוחד ממרכז מליבו ולוס אנג'לס, ונמצאת רק 14 ק"מ מסנטה מוניקה. היא גם קרובה לחופים מובחרים.

 

גיבסון הוא לא השחקן הראשון שמתגורר במקום. הוא רכש את הבית ב-2008 מדיוויד דוכובני ומי שהייתה אשתו באותו הזמן, השחקנית טיה לאוני, עבור 11.5 מיליון דולר.

 

 צילום: Trulia

 

 

בפברואר מכר גיבסון את ביתו בהשראת האדריכל פרנק לויד – רייט בשרמן אוקס בקליפורניה עבור 2.1 מיליון דולר, זאת לאחר ששילם עבורו 2.4 מיליון דולר ב-2009.

ב-2012 הוא מכר בית אחר במליבו בו התגורר בעבר עם משפחתו וקיבל עבורו 10 מיליון דולר. עם זאת, לא צריך לחשוש שגיבסון ימצא עצמו בקרוב בלי בית, בבעלותו בתים נוספים, כולל מספר נכסים באגורה הילס, לא הרחק ממליבו.

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 

 צילום: Trulia

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x