$
נדל"ן עולמי

בון ג'ובי מעמיד למכירה את הדופלקס שלו בוילג' בניו יורק ב-17.25 מיליון דולר

הדירה נמצאת בקומה הרביעית והחמישית ושטחה 370 מ"ר. במפלס התחתון של הדירה ישנה גינה הצופה על נהר ההדסון. בון ג'ובי רכש את הדירה תמורת 12.88 מיליון דולר לפני שנתיים

שירות כלכליסט 11:5613.06.17

בשנה שעברה הוציא הזמר ג'ון בון ג'ובי אלבום הקרוי This House Is Not For Sale (בית זה אינו למכירה), אולם השנה הוא מעמיד את ביתו שבמנהטן למכירה תמורת 17.25 מיליון דולר.

 

דירת הדופלקס, בקומה הרביעית והחמישית, בבניין דירות בווסט וילג', משתרעת על פני שטח של 372 מ"ר, הכוללים שלושה חדרי שינה וחדר ישיבה היכול לשמש גם כחדר שינה.  

הבניין שבו נמצא הדופלקס הבניין שבו נמצא הדופלקס צילום: corcoran group
הסלון והגינה הסלון והגינה צילום: corcoran group
נהר ההדסון הנשקף מהדופלקס נהר ההדסון הנשקף מהדופלקס צילום: corcoran group

 

במפלס התחתון של הדירה ישנה גינה של כ-140 מ"ר הצופה על נהר ההדסון. במפלס העליון יש מרפסת נוספת בחדר השינה המרכזי. בבניין יש בריכת שחיה פנימית, חדר כושר וחדר משחקים לילדים.

 

המכירה מגיעה רק שנתיים לאחר שבון ג'ובי רכש את הדירה תמורת 12.88 מיליון דולר מחברת הנדל"ן "וויטקוף" ב-2013. לבון ג'ובי ואשתו דורותיה יש 4 ילדים והם החליטו שהם זקוקים לדירה גדולה יותר באזור.

 

בון ג'ובי (55) מכר ב-2015 את הפנטהאוז שלו ברובע סוהו בניו יורק תמורת 34 מיליון דולר. הזמר, יליד ניו ג'רזי, היה בעליה של אחוזה על גדות נהר במידלטאון, ניו ג'רזי במשך שנים, וכיום יש לו בית באזור היוקרה איסט המפטון בניו יורק.  

הזמר ג'ון בון ג'ובי הזמר ג'ון בון ג'ובי צילום: גטי אימג'ס
 צילום: corcoran group

 

  צילום: corcoran group

 

 צילום: corcoran group
 צילום: corcoran group
 צילום: corcoran group
הגינה של הדופלקס הגינה של הדופלקס צילום: corcoran group

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x