$
חדשות נדל"ן

מיינדספייס תפתח סניף חדש בהרצליה ותשלש את הסניף ברוטשילד

רשת מתחמי העבודה תתחרה בהרצליה מול We work ו Regus-שכרה כ-3,200 מ"ר בבניין משרדים של קבוצת רוגובין וחברת ריט 1; בנוסף שכרה 4 קומות נוספות בבית ציון בשדרות רוטשילד בת"א

דותן לוי 16:4705.06.17
חברת מיינדספייס (Mindspace) המתמחה בחללי עבודה משותפים מכפילה את היקף הפעילות בישראל עם פתיחת מתחם עבודה חדש וראשון של החברה בעיר הרצליה והרחבת הסניף הראשון שלה ברחוב רוטשילד בת"א. החברה שכרה 2 קומות המשתרעות על שטח של כ-3,200 מ"ר בבניין משרדים חדש בבעלות קבוצת רוגובין וחברת ריט 1 הממוקם ברחוב המנופים 10 בהרצליה פיתוח בהרצליה. המתחם החדש צפוי להיפתח בחודש ספטמבר הקרוב ולאכלס כ-500 עובדים.

 

במקביל, בכוונת החברה להרחיב משמעותית את הסניף הראשון שלה בבית ציון בשדרות רוטשילד בת"א. החברה שכרה שטח של כ-3,500 מ"ר – 4 קומות בנוסף ל-2 הקומות הקיימות, כך ששטח המתחם כולו יעמוד על כ-5,200 מ"ר ויתווספו לו כ-600 שוכרים חדשים, זאת בנוסף ל-300 הקיימים. פתיחת החלל החדש ברוטשילד צפוי עד תחילת שנת 2018. בסך הכל יעמוד היקף שטח מתחמי העבודה המשותפים של מיינדספייס בישראל על כ-14 אלף מ"ר והוא יכלול למעלה מ-2,100 חברי קהילה בישראל.

 

לצד הרחבת הפעילות בישראל, מיינדספייס ממשיכה במימוש אסטרטגיית הצמיחה של החברה באירופה, בה מפעילה החברה שני מתחמי עבודה גדולים בברלין ובהמבורג בגרמניה, שכבר הפכו למרכז של קהילת ההייטק והחדשנות בערים אלו.

 

חברת מיינדספייס הוקמה בשנת 2014, על ידי יותם אלרואי ודן זכאי, וגייסה עד כה כ-15 מיליון דולר משורה של משקיעים.

 

מאז תחילת השנה על פתיחה קרובה של שני מתחמים נוספים בעיר ברלין, שניים נוספים בעיר מינכן, ומתחם חדש בעיר ורשה, בירת פולין. מיינדספייס מנהלת כיום מתחמי עבודה משותפים בשטח כולל של כ-35 אלף מ"ר בישראל ואירופה, שמאכלסים למעלה מ-6,000 חברים ועסקים.

 

חלל עבודה של מיינדספייס חלל עבודה של מיינדספייס צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x