$
חדשות נדל"ן

קבוצת חג'ג' תמכור שטחים במגדל רסיטל ובמתחם סומייל ב-140 מיליון שקל

המכירה כוללת זכויות לשטחי מסחר, חניות, יחידות דיור ושטחי משרדים בשני הפרויקטים של חג'ג' בתל אביב

דותן לוי 12:2627.04.17

קבוצת חג'ג' חתמה על הסכם למכירת שטחים במגדל H-INFINITI במתחם סומייל ובמגדל H-TOWER במתחם רסיטל, בסכום של כ-140 מיליון שקל, מחיר המשקלל בתוכו את עלות הקרקע בהיקף של כ-90 מליון שקל בתוספת עלויות הבנייה.

 

העסקה כוללת זכויות ל-320 מ"ר של שטחי מסחר בפרויקט סומייל וכן חניות, בסכום של כ-21 מיליון שקל. בנוסף, יימכרו למשקיעים 12 יחידות דיור (בגדלים שונים) במגדל ובשטח כולל של 1,240 מ"ר, בתוספת חניות ובמחיר של כ-60 מיליון שקל.
הדמיית מגדל סומייל בת"א הדמיית מגדל סומייל בת"א הדמיה: view point

 

כמו כן, תמכור חג'ג' לקבוצת המשקיעים, באמצעות חברת הבת רג'נסי, זכויות ל-220 מ"ר שטחי מסחר במגדל H-TOWER, הכוללים גם את שטחי השירות והאחסנה הצמודים להם, במחיר של 12 מיליון שקל, וזכויות להקמת משרדים בשטח של כ-2,400 מ"ר, ובתוספת חניות, במחיר של כ-47 מיליון שקל.

 

מגדל המשרדים H TOWER ממוקם במתחם אולמי רסיטל לשעבר, ברחוב בגין בתל אביב, בצמידות לפרויקט מגדלי הצעירים. המגדל נמצא בשלבי בניית שלד מתקדמים, ויכלול 30 קומות משרדים וקומת מסחר. מגדל המגורים H INFINITI נבנה בימים אלו במתחם סומייל שברחוב אבן גבירול, בסמוך לכיכר המדינה ונמצא בשלבי חפירה ודיפון. בסיום הבנייה הוא יכלול 47 קומות ו-220 יח"ד, שיחוברו לבניין בן 7 קומות ו-22 יחידות דיור נוספות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x