$
חדשות נדל"ן

טדי שגיא רכש שני פנטהאוזים במלון ריץ קרלטון בהרצליה בכ-32 מיליון שקל

שתי הדירות שנרכשו בכ-16 מיליון שקל כל אחת, אמורות לשמש את אורחי קבוצת שגיא בזמן ביקורם בארץ

ענת דניאלי 19:2020.04.17

איש העסקים טדי שגיא רכש מקבוצת תדהר בראשות גיל גבע, אריה בכר ומרק וויסמן וקבוצת עד'יס השקעות של עדי ועירית שטראוס, שני פנטהאוזים במלון ריץ קרלטון הרצליה. מדובר ב-2 דירות שנמכרו כל אחת בנפרד בכ-32 מיליון שקל.

 

שגיא רכש דירת 2 חדרי שינה בשטח של 110 מ"ר + 40 מ"ר מרפסת ודירה נוספת של חדר שינה רחב היקף הכולל חדר עבודה, בשטח של 104 מ"ר נטו + 55 מ"ר מרפסת.

 

המלון בן 12 קומות כולל כ-115 חדרי אירוח ב-6 הקומות הראשונות ו-82 דירות נופש ב-6 הקומות העליונות. דירות הנופש המוצעות למכירה במחיר המתחיל ב-3 מיליון שקלים, משתרעות על שטח שנע בין 50-180 מ"ר, והן עומדות לרשות בעליהן עד 180 יום בשנה.

אחד הפנטהאוזים שרכש שגיא אחד הפנטהאוזים שרכש שגיא צילום מתיו שו

 

דירות הנופש שרכש שגיא מצטרפות אל פרוטפוליו נכסיו הפרטיים של שגיא בישראל, שגם הם הורחבו בעת האחרונה. בתל אביב, שגיא מחזיק בבעלותו דירות בקומות 44-46 של מגדל W בפארק צמרת, אותן רכש מיזם הנדל"ן משה פטרבורג תמורת 19 מיליון שקל. לפני כ-5 שנים רכש שגיא את הדירה של אהוד ברק במגדלי אקירוב תמורת 26.5 מיליון שקל, מה שהשלים את בעלותו על כל הקומה ה-31 במגדל. בהרצליה רכש  שגיא בשנת 2010 מידיו של איש העסקים זקי רכיב, וילה ברחוב גלי תכלת בעיר תמורת 145 מיליון שקל. הבית, היה בעבר בבעלותו של איש העסקים מרטין שלאף.

 

פנטהאוז נוסף שרכש שגיא פנטהאוז נוסף שרכש שגיא צילום מתיו שו

 

טדי שגיא החל עסקיו בתחום פיתוח תוכנות לניהול אתרי הימורים באינטרנט, אך גם בעסקיו הוא עבר לתחום הנדל"ן המניב, כאשר רכש את שוק הקמדן מרקט בלונדון בעבור 2.6 מיליארד שקל, מידיהם של אנשי העסקים ריצ'ארד קרינג ובבו קובו, ובהמשך רכש את מתחם הקמדן לוק (Camden Lock Market) הסמוך, בעבור חצי מיליארד שקל. הפעילות של הקמדן מרקט שולבה בחברה חדשה בשם "מרקט טק" (Market Tech) שהונפקה בסוף 2014 בבורסת AIM של לונדון, לפי שווי של 750 מיליון ליש"ט, ובכך זכתה להיות ההנפקה הגדולה ביותר לאותה השנה בבורסה בלונדון.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x