חדשות נדל"ן

אלקטרה בע"מ שכרה את הקומה ה־37 במגדל אמות אטריום ברמת גן

חוזה השכירות הוא לשטח של 1,810 מ"ר ולתקופה של עשר שנים. פרויקט מגדל אטריום על ציר ז'בוטינסקי, הושלם לאחרונה בהיקף השקעה של כ־840 מיליון שקל

דותן לוי 08:2812.04.17

הנהלת אלקטרה בע"מ שכרה את הקומה ה־37 במגדל אטריום ברמת גן אשר בבעלות חברת אמות השקעות, כך נודע ל"כלכליסט".

 

 

כיום ממוקמים משרדיה של אלקטרה במגדל משה אביב הסמוך, שם יושב מטה חברת אלקטרה. חוזה השכירות עליו חתמה הוא לשטח של 1,810 מ"ר ולתקופה של עשר שנים. מחיר השכירות יעמוד על כ־3.2 מיליון שקל לשנה. מדובר על שכר דירה של כ־125 שקל למ"ר (לא כולל חניות), אך המחיר של העסקה מגלם גם מקומות חניה.

מגדל אמות אטריום ברמת גן מגדל אמות אטריום ברמת גן צילום: דרור סיתהכל

 

במקביל, חתמה אמות על עוד שתי עסקאות משמעותיות עבורה, חברת אבטחת המידע צ'קמרקס אשר שכרה בעבר את הקומות ה־10–11 החליטה להכפיל את שטחי

המשרדים שלה ושכרה גם את הקומות ה־12 וה־23 המשתרעות יחד על פני כ־3,000 מ"ר, כך ששטחה הכולל במגדל עומד על כ־6,000 מ"ר. בנוסף, ענקית ההשקעות היפנית MITSUI עוברת ממשרדיה הנוכחיים בבית אסיה ושכרה כ־320 מ"ר בקומה השישית של המגדל. לאחר ההסכמים האחרונים ויחד עם טיוטות הסכמים שעומדים לקראת חתימה מגיע היקף האכלוס של המגדל ל־97%.

 

פרויקט מגדל אטריום הממוקם על ציר ז'בוטינסקי ברמת גן הושלם לאחרונה בהיקף השקעה של כ־840 מיליון שקל. המגדל, בשטח כולל של כ־57 אלף מ"ר, מתנשא ל־40 קומות, תוכנן ועוצב על ידי פרופ' משה צור ואדריכל הפנים עודד חלף. זהו מגדל המשרדים היחיד בישראל שזכה בדרוג הבנייה הירוקה הגבוה ביותר בעולם (תקן Leed Platinum).

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x