$
חדשות נדל"ן

ענבל אור פותחת "בית ספר לחיים ולנדל"ן": "החלטתי לשכוח הכל"

אשת הנדל"ן שענייניה המשפטיים טרם הסתיימו, החליטה לפתוח מכללה שבה תלמד את הסטודנטים כיצד להרוויח את המיליון הראשון ללא הון עצמי; בהודעה שפרסמה ממשיכה אור להתגאות בתארים שקצרה בעבר בטרם קרסו חברותיה

דותן לוי 16:4629.03.17

לאחר תקופה ארוכה שבה ניסתה להילחם בכל מי שיצא נגדה והעלתה תאוריות קונספירציה אשר עוררו תמיהות רבות בין היתר לגבי מצבה הנפשי ויכולתה לתפקד גם ברמה האישית ענבל אור הודיעה כעת כי החליטה לפתוח מכללה לנדל"ן שבה תעביר קורס שנקרא "איך לעשות את המיליון הראשון ללא הון עצמי".למכללה שתקים קוראת אור "בית הספר של החיים לנדל"ן".

 

 

ההחלטה של אור גמלה בליבה ככל הנראה לאחר שהצליחה לקיים מספר הרצאות בבית ציוני אמריקה שבהן סיפרה על התחום העסקי אך גם על מצבה הפרטי, הרצאות שהכניסו לה לא מעט כסף אשר היה חיוני עבורה במצבה הכלכלי הנוכחי. בהמשך התנסחה אור בחרוזים בדף הפייסבוק שלה כשכתבה, "ערב טוב חברים יקרים שלי, החלטתי ... להתחיל מחדש לשכוח הכל לחשוב על מחר ולזרוק את אתמול' לחשוב על הטוב ולא על הרע' לחשוב על מה שיהיה ו... לא על מה שהיה !!!

סוף שבוע מקסים אהובים שלי, שלכם באהבה ענבל אור". כשבוע לאחר מכן העלתה אור פוסט נוסף שבו כתבה "שבוע טוב חברים שלי התגעגעתי .... בקרוב אחזור אליכם ובגדול".

ענבל אור ענבל אור צילום: אוראל כהן

 

כאמור, ההודעה הגיעה מיד לאחר מכן, אור כתבה בעמוד הפייסבוק שלה כי "פתחה את מכללת הנדל"ן הראשונה מסוגה בישראל המשקפת את הבית ספר האמיתי של החיים מעולם הנדל"ן", כאשר החומר שיועבר לסטודנטים הוגדר "איך לעשות את המיליון הראשון ללא הון עצמי בכלל ועוד הרבה מנסיוני בעולם הנדל״ן". עלות הקורס אשר יכלול כתשעה מפגשים צפויה לעמוד על כ-8,500 שקל.

 

אור אשר החברות שבבעלותה נמצאות בהליכי פירוק עדיין מתכחשת לשלל האשמות נגדה וממשיכה לטעון כי קריסת החברות היא מזימה של בעלי אינטרסים שחברו יחד. בין היתר הטילה אור אשמה גם על הסובבים אותה, חברים ובני משפחה ובשלב מסוים ארבעת ילדיה נלקחו ממנה על ידי מחלקת הרווחה ובאישור בית המשפט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x