$
חדשות נדל"ן

לא רק WE-WORK : משפחת זיסאפל מצטרפת לתחום חללי העבודה המשותפים

חברת רד בינת נכסים שבבעלות המשפחה מקימה מתחם עבודה שיתופי במגדלי זיו ברמת החייל בהשקעה של 2.5 מיליון שקל; החלל יכלול 100 עמדות עבודה ומשרדים להשכרה לטווח קצר

דותן לוי 11:3121.02.17

חברת רד בינת נכסים, מקבוצת רד בינת אשר נמצאת בבעלות משפחת זיסאפל מקימה חלל שיתופי במגדלי זיו ברמת החייל ובהשקעה של 2.5 מיליון שקל. החלל שייקרא hubz, ישתרע על שטח של 800 מ"ר ויכלול כ- 100 עמדות עבודה.

 

מתחם העבודה יציע לשוכרים חדרי משרדים, עמדות קבועות במרחב עבודה משותף (open space), ועמדות עבודה על בסיס מקום פנוי. החלל יפעל במתכונת של 24/7, ויכלול שירותים כגון צוות תמיכה ושירותי מזכירות, חדרי ישיבות חדישים, מטבח מאובזר, פינות ישיבה ואירוח וחניה. התשלום החודשי יכלול את תשלומי המים החשמל, הארנונה והניקיון, ובנוסף השוכרים יוכלו לקבל גם ייעוץ עסקי, משפטי וחשבונאי וכן יוכלו להיפגש עם מנטורים עיסקיים, חלקם מבית קבוצת רד- בינת. מחירי השכירות יתבססו על מודל שכירות חודשי של החל מ- 900 שקל לחודש.

 

לדברי רונן אילון, מנכ"ל רד בינת נכסים: "ההחלטה על הקמת המתחם ברמת החייל, התבססה על סקרים שערכנו וגילו דרישה גבוהה למתחם דווקא באזור זה, המאפשר גישה לליבת העסקים והייטק של תל אביב מבלי להיכנס למרכז תל אביב הסואן".

 

הדמיית חלל העבודה hubz של רד בינת ברמת החייל הדמיית חלל העבודה hubz של רד בינת ברמת החייל הדמיה: טוטם הדמיות

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x