$
חדשות נדל

השכנים נאים: הדוגמנית רותם סלע ובעלה יזם הנדל"ן רוטר רכשו דירה במגדל הגימנסיה בת"א ב־15 מיליון שקל

מדובר בדירה בקומה ה־24 במגדל שבו 29 קומות, וממוקם בצפון הישן של תל אביב. הדירה משתרעת על פני 280 מ"ר ונמכרה ע"י הקבלן הוותיק אורי דורי, יו"ר מכון התקנים. אילו עוד רוכשים מוכרים יגורו בבניין?

דותן לוי 07:1001.02.17

הדוגמנית רותם סלע ובעלה יזם הנדל"ן אריאל רוטר, בנם של בעלי חברת קסטרו אתי וגבי רוטר, רכשו דירה במגדל הגימנסיה בתל אביב בתמורה לכ־15 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". המוכר הוא אורי דורי, קבלן ותיק, לשעבר בעליה של חברת א.דורי שהוקמה על ידיו, אשר שימש בעבר גם כנשיא התאחדות הקבלנים ומכהן כיום כיו"ר מכון התקנים. מדובר בדירה בקומה ה־24 במגדל שבו 29 קומות, וממוקם בצפון הישן של תל אביב ברחוב בן שפרוט ובסמוך לכיכר המדינה.

 

רותם סלע ואריאל רוטר רותם סלע ואריאל רוטר

 

במגדל שצפוי להתאכלס בשבועות הקרובים 108 דירות, אם כי ההערכה היא שמספר הדירות בפועל נמוך בהרבה כיוון שחלק מהרוכשים חיברו שתי דירות ויותר. הדירה משתרעת על חצי קומה על פני 280 מ"ר. מחיר המכירה משקף עלות של כ־53 אלף שקל למ"ר, בעוד המחיר בתחילת הדרך עמד על כ־45–40 אלף שקל למ"ר. המגדל כולל שמירה, בריכת שחייה, מועדון דיירים, חדר כושר וספא ומערכות בית חכם בכל דירה.

 

 

מדובר בפרויקט שנבנה במסגרת קבוצת רכישה ביוזמת החברות אקרו נדל"ן וקנדה ישראל. המגדל תוכנן על ידי האדריכל אבנר ישר וכולל רוכשים מוכרים נוספים כמו צביקה גיור מבעלי ניופאן, הפרסומאים ראובן אדלר, משה ראובני ויורם אלטמן, נפתלי צדר יו"ר קבוצת אמפא, מירי בוהדנה (שמנסה למכור את הדירה מאז יוני 2016) וכן מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח ישראל ומי שהיה מנכ"ל אזורים אופיר גרינברג.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x