$
נדל"ן עולמי

הצצה: זה הבית היקר ביותר שמוצע כיום למכירה באמריקה

ארמון מודרני המשקיף על לוס אנג'לס מוצע למכירה ב-250 מיליון דולר. הוא כולל 12 חדרי שינה, שני מרתפי יינות, שתי מעליות מעור תנין, מסך הטלוויזיה הביתי הגדול ביותר ועוד. איזה צ'ופרים יקבלו הרוכשים המאושרים?

שירות כלכליסט 12:2825.01.17
ארמון מודרני המשקיף על לוס אנג'לס מתהדר גם בתואר הבית היקר ביותר המוצע למכירה בארה"ב, זאת הודות למחיר מבוקש שעומד על 250 מיליון דולר (כ-950 מיליון שקל).

 

האחוזה בת 4 הקומות בגודל 3,530 מ"ר בבל אייר, הוצעה השבוע למכירה באופן רשמי, ובכך עקפה את מחזיקה התואר הקודמת, אחוזה בפלורידה שהוצעה למכירה עבור 195 מיליון דולר. הבית היקר ביותר שנמכר בעולם הוא ככל הנראה פנטהאוז בלונדון שנמכר תמורת 221 מיליון דולר.

 

 

גם אם הבית יימכר בסופו של דבר בסכום הנמוך מ-250 מיליון דולר, ההערכה בקרב סוכני הנדל"ן היא כי בכל מקרה יהפוך לבית הפרטי היקר ביותר שנמכר בארה"ב. בנייתו ארכה ארבע שנים והשתתפו בה מעל 300 עובדים, והוא מוגדר כמתקדם מבחינת השימוש בטכנולוגיה והעיצוב.

הבית היקר ביותר בארה"ב בלוס אנג'לס הבית היקר ביותר בארה"ב בלוס אנג'לס צילום: 924belair.com

 

האחוזה כוללת 12 חדרי שינה, 21 חדרי אמבטיה, שלושה מטבחים, חדר עיסוי וספא, חדר כושר, שני מרתפי יינות ושמפניה, שתי מעליות מעוצבות בעור תנין ובריכת שחייה. אזור הבידור בקומת הכניסה כולל ארבעה מסלולי באולינג, שולחן פינג פונג שיוצר בהזמנה אישית, ארבעה שולחנות כדורגל מזכוכית ושולחן ביליארד השווה 12 אלף דולר. האזור כולל גם קיר שלם שבו מאוחסנים ממתקים. הקומה מכילה גם את אולם הקולנוע ביתי המוגדר כמתקדם ביותר בארה"ב, שכולל 40 מושבים מתכווננים מעור איטלקי ומערכת שמע עם 57 רמקולים ו-16 רמקולים מסוג סאבוופר. המקרן מוטען עם 7,000 סרטים ומשחקים. כמו כן, הבית כולל את מסך הטלוויזיה הגדול ביותר שנמצא בבית פרטי – בגודל של קרוב ל-10 מטרים.

 


 

ברוס מקאוסקי הוא היזם העשיר שאחראי לבניית הבית, שמחפש כעת קונה עם כיסים עמוקים. לדבריו, הוא לא רצה לבנות רק בית, אלא ניסה ליצור אורח חיים וחוויה שתמשוך את המעמד החדש של מיליארדרים. "רציתי להגדיר מחדש בתים יוקרתיים ומתוחכמים", הוסיף. "האיכות ותשומת הלב שהוענקה לפרטים בבית הזה היא חסרת תקדים. רציתי ליצור את התחושה הטובה ביותר שיכולה להיות כשנמצאים בבית". לפיכך, הבית כבר מרוהט ומצויד בפריטים יקרים במיוחד הכלולים במחיר, ביניהם 12 מכוניות נדירות בשווי 30 מיליון דולר, כולל מכונית פגאני ווירה יחידה מסוגה בשווי 2 מיליון דולר, יצירות אמנות ומערכת כלי הגשה של המעצב רוברט קוואלי. המחיר הגבוה כולל גם שבעה עובדי משק בית, בהם שף, נהג ומעסה, בחוזה לשנתיים.

 

 צילום: 924belair.com

 

שולחן האוכל שולחן האוכל צילום: 924belair.com

 

 

אולם קולנוע ביתי אולם קולנוע ביתי צילום: 924belair.com
אוסף מכוניות נדיר אוסף מכוניות נדיר צילום: 924belair.com

 

שולחנות כדורגל שולחנות כדורגל צילום: 924belair.com

 

אולם הבאולינג אולם הבאולינג צילום: 924belair.com
הבריכה הבריכה צילום: 924belair.com

 

 צילום: 924belair.com

 

 

 צילום: 924belair.com

 

 צילום: 924belair.com

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x