$
חדשות נדל

בלעדי לכלכליסט

משרד עוה"ד הרצוג פוקס נאמן שכר חצי מגדל במתחם יצחק שדה בת"א

משרד עורכי הדין הגדול בישראל צפוי לעבור למגדל משרדים של חברת רובינשטיין שנמצא היום בהקמה במתחם. מדובר בשטח של 15 אלף מ"ר, ודמי השכירות השנתיים מוערכים ב־22 מיליון שקל

דותן לוי 08:0919.01.17

משרד עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן צפוי להעביר את משרדיו למתחם יצחק שדה במזרח תל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". המשרד שכר מחברת רובינשטיין 15 אלף מ"ר בפרויקט המשרדים שמקימה החברה במתחם יצחק שדה בדמי שכירות שנתיים (כולל חניות) המוערכים ב־22 מיליון שקל.

 

 

הפרויקט של רובינשטיין כולל שני מגדלים להשכרה הפונים בחזית הצפונית לרחוב יצחק שדה ובחזית הדרומית לפארק פנימי שייבנה במתחם. שני הבניינים יהיו בני 33 קומות ובשטח של כ־40 אלף מ"ר כל אחד, כך שהשטח של הרצוג פוקס נאמן עומד על כחצי מהמגדל. השכירות תהיה בקומות 12־1 במגדל המזרחי, שייקרא מגדל HFN, ולהרצוג פוקס נאמן ניתנת אופציה להגדלת שטח השכירות ב־5,000 מ"ר נוספים בקומות 16-13. חוזה השכירות הוא לתקופה של עשר שנים עם אופציות להארכה, ותקופת השכירות תחל לקראת סוף שנת 2020, המועד המשוער לאכלוס המגדלים. 

הדמיית הפרויקט במתחם יצחק שדה בת"א הדמיית הפרויקט במתחם יצחק שדה בת"א הדמיה: View Point

 

הרצוג פוקס נאמן — הנחשב למשרד עורכי הדין הגדול בישראל ומעסיק כ־270 עורכי דין ב־30 מחלקות שונות — שוכר כיום כ־11,000 מ"ר במגדל אסיה ברחוב ויצמן בתל אביב, כך שמדובר בהתרחבות משמעותית, וככל הנראה כל השטחים ישמשו את החברה, ולא יושכרו לשוכרי משנה.

  

מתחם יצחק שדה ממוקם בין הרחובות יצחק שדה, מנחם בגין, המסגר ומזא"ה בתל אביב. המתחם יכלול 14 מגדלים, שביניהם ישתרע פארק פנימי בשטח של כ־21 דונם. בשולי הפארק תוקם שדרת בתי קפה, מסעדות, חנויות, מרכזי קניות ובילוי. מתחת לפארק יוקם חניון אורחים תת־קרקעי שיכלול כ־1,600 מקומות חניה. המתחם נבנה קרוב לקו האדום של הרכבת הקלה, שבנייתו החלה בשנת 2015, והיעד להפעלתו נקבע לשנת 2021 בסמוך למועד האכלוס של המגדל.

 

כרגע מתוכננים במתחם המגדלים בבעלות גיל רובינשטיין שבנייתם כבר החלה, מגדל נוסף של קבוצת רכישה בשם SKY ושני מגדלים של חברת אקרו נדל"ן.

 

רובינשטיין היא חברת נדל"ן מניב הפועלת בתחום המשרדים להשכרה, ומרכזת את פעילותה בתל אביב בבית רובינשטיין, מגדל סונול, בית עמגר והפרויקט ביצחק שדה. בתחום הדיור המוגן למבוגרים מפעילה רובינשטיין את רשת אחוזות רובינשטיין, ובתחום הבנייה להשכרה החברה מחזיקה בפרויקט להשכרה במערב רעננה.

 

את חברת רובינשטיין ייצגו בעסקה עורכי הדין אמנון שורק, יפעת פוקס וענת ליבין מהמבורגר עברון, ואת הרצוג פוקס נאמן ייצגו עורכי הדין יעקב ברנט, משה הרדי וגיל וייט.

 

העסקה בין שני הגופים בוצעה באמצעות יורם בלומנטל מחברת אינטר ישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x