שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

דיור מוגן ביישוב להבים יוקם על ידי קבוצת עזריאלי בעלות של 250 מיליון שקל

הקמת מתחם הדיור המוגן, שיכיל 350 יחידות דיור, אושרה על ידי ועדת ערר המחוזית. תושבי המועצה הגישו את הערר, משום שלטענתם התוכנית לא מתחשבת בצרכי הציבור

אביב גוטר 08:5711.01.17
ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה במחוז הדרום אישרה הקמת פרויקט לדיור מוגן ביישוב להבים. קבוצת עזריאלי תקים מתחם דיור מוגן של 350 יחידות דיור בעלות כוללת של 250 מיליון שקל.

 

לאחר הודעת עזריאלי ב־2014, הגישו בתגובה תושבי המועצה המקומית להבים ערר כנגד הוועדה המקומית לתכנון ובנייה להבים וכנגד הקבוצה. לטענתם, התוכנית לא מתחשבת בצרכי הציבור.

 

הדמיית דיור מוגן של קבוצת עזריאלי ביישוב להבים הדמיית דיור מוגן של קבוצת עזריאלי ביישוב להבים הדמיה: עזריאלי

 

במסגרת ההחלטה החדשה, נדחו טענות העוררים כנגד הוועדה המקומית להבים, שיוצגה על ידי עוה"ד דן שווץ וחיים שרביט ממשרד גדעון פישר בשיתוף עם עו"ד ואדריכל ליאור דץ. ועדת הערר המחוזית קבעה כי הוועדה המקומית, והעומד בראשה אלי לוי, פעלו באופן מקצועי ובשקיפות כשהחליטו לאשר תוכנית בינוי שמיטיבה עם כלל תושבי להבים.

 

ועדת הערר הדגישה את החשיבות הציבורית בבניית מתחם דיור מוגן, שיעניק מענה חיוני לבני גיל הזהב מהיישוב להבים ומאזור הנגב בכלל. בניית המתחם אף תחזק את היישוב להבים, הן בהיבט ההשקעה בפיתוח היישוב ובחזית המסחרית הנלווית לדיור המוגן, והן בהיבט תשלומי הארנונה שצפוי היישוב לקבל מהמתחם.

 

במסגרת הפרויקט ייבנו לבני גיל הזהב מתקני בריאות, כושר ובריכה, וכן מחלקה סיעודית לטובת דיירי הפרויקט. שבעניין זה נקבע כי ככל שתתקבל חוות דעת מתאימה ממשרד הבריאות, תוכל הוועדה המקומית לאשר בנייתה של מחלקה סיעודית נוספת.

אביב גוטר

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x