$
חדשות נדל"ן

פנינה רוזנבלום ואבי בניהו רכשו שטחי משרדים במגדל רסיטל

השניים רכשו כ-120 מ"ר כל אחד תמורת 1.74 מיליון שקל ובקומות ה-23-23 וה-24. שיווק הקומות התאפשר בזכות אישור שקיבלה היזמית, חברת חג'ג', להגבהת המגדל ל-31 קומות

דותן לוי 12:2426.12.16

אשת העסקים פנינה רוזנבלום ואיש העסקים והתקשורת תא"ל (מיל') אבי בניהו, רכשו שטחי משרדים במגדל המשרדים H-TOWER שבונה קבוצת חג'ג' ברחוב מנחם בגין בתל אביב. המגדל נקרא גם מגדל רסיטל, בשל אולמי רסיטל ששכנו בעבר על הקרקע.

 

רוזנבלום בעלת חברת הקוסמטיקה רכשה משרדים בשטח של כ-120 מ"ר בקומה ה-24 של המגדל ובתמורה ל-1.74 מיליון שקל המשקפים מחיר של 14,500 שקל למ"ר. בניהו רכש משרדים בשטח דומה בקומה 23 ובמחיר דומה. לבניהו יש כיום משרד ליעוץ אסטרטגי וניהול משברים. מלבד רוזנבלום ובניהו רכשו משרדים עד כה גם אייל ולדמן מבעלי חברת "מלאנוקס", ליאור כהן, הבעלים של חברת האחים כהן (בעלי פקר פלדה לשעבר) וכן חברת מנורה מערכות.  

פנינה רוזנבלום פנינה רוזנבלום

 

לפי חברת חג'ג' שיווק 21 הקומות הראשונות של המגדל הסתיימו כבר בחודש אפריל 2013 – חודשים ספורים בלבד לאחר שרכשה את הקרקע. מאז ביקשה החברה להגדיל את המגדל ב-10 קומות נוספות, ולפני כשנתיים קיבלה את אישור הוועדה המקומית לתכנון ובנייה - תל אביב. בחודשים האחרונים, כשנה לאחר תחילת הבנייה של המגדל, היא החלה לשווק את 10 הקומות הנוספות שאושרו. המגדל כולל בסך הכל 31 קומות וכ-37,000 מ"ר משרדים, בסמוך לקניון עזריאלי, קריית הממשלה ומתחם שרונה, והוא צפוי ליהנות מנגישות גבוהה בשל צמידותו לתחנת הרכבת סבידור מרכז, ומיקומו על רחוב בגין, המחבר בין צפון תל אביב לדרומה, ומוביל לכביש החוף.

 

אבי בניהו אבי בניהו צילום: שאול גולן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x