$
נדל"ן עולמי

בא לשכונה בחור חדש: ג'סטין ביבר שכר אחוזה בשדרת המיליארדרים של לונדון

זמר הפופ הקנדי שכר אחוזה בבישופס אווניו הכוללת שתי בריכות שחייה, אולם קולנוע ביתי, סאונה וחניון ל-50 מכוניות. שכר הדירה יעמוד על 108 אלף ליש"ט בחודש - מחצית משוויו של בית ממוצע בבריטניה

שירות כלכליסט 18:0422.10.16
'שדרת המיליארדרים' בצפון לונדון מקבלת לשורותיה דייר חדש, שככל הנראה ילוו בשיירה של נערות צורחות. לפי הדיווחים בתקשורת הבריטית, זמר הפופ הקנדי ג'סטין ביבר שוכר אחוזה בבישופס אווניו בהמפסטד וישלם שכר דירה של 108 אלף ליש"ט (118,630 דולר) בחודש. ביבר כנראה מתכוון לבלות בבית החדש זמן ניכר, ולחלק את זמנו בין לונדון וקליפורניה.  

הנכס מתפרס על פני שטח של 10 דונם וכולל מגרש טניס, שתי בריכות שחייה אחת מהן מקורה, אולם קולנוע ביתי, חדר סאונה, מרתף יינות וחניון שיכול לאכלס 50 מכוניות. ביבר יכול גם להרגיש בטוח כי בבית יש חדר ביטחון.

 

הבית, בגודל 7,300 מ"ר, כולל 15 חדרי שינה. הוא נבנה ב-1910 על ידי טייקון סוכר בריטי והחליף מאז כמה ידיים. בשנה שעברה נרכש על ידי קונה אנונימי ב-25 מיליון ליש"ט - רבע מהמחיר המבוקש, והוא החליט להשכיר את הנכס. דמי השכירות שישלם ביבר מקבילים למחצית משווי של בית ממוצע בבריטניה.

 

בין שכניו של ביבר ניתן למצוא את עשירי העולם כמו איש העסקים היהודי פויו זבלדוביץ', איש העסקים ההודי לקאשמי מיטאל ואיש העסקים הטורקי, אסיל נדיר.

 

על פי חברת הנדל"ן, פרנק נייט, יותר בעלי בתים עשירים מעדיפים להשכיר את הבתים שלהם לנוכח עליית מס המכירות וחוסר הוודאות סביב הברקזיט. "בשל ההאטה בשוק כתוצאה מעליית המסים, שיעור הבתים שעומדים למכירה ירד ב-60% ויותר אנשים שוקלים להשכיר נכסים", נכתב בדו"ח שפרסמה החברה.

 

האחוזה ששכר ביבר מבחוץ. רק 108 אלף ליש"ט בחודש האחוזה ששכר ביבר מבחוץ. רק 108 אלף ליש"ט בחודש צילום: glentree

 

 הכניסה לבית. דמי השכירות שישלם ביבר מקבילים למחצית משווי של בית ממוצע בבריטניה הכניסה לבית. דמי השכירות שישלם ביבר מקבילים למחצית משווי של בית ממוצע בבריטניה צילום: glentree

 

הבריכה המקורה הבריכה המקורה צילום: glentree

 

הגנים המקיפים את הבית הגנים המקיפים את הבית צילום: glentree

 

 

חדר האורחים המעוצב חדר האורחים המעוצב צילום: glentree

 

 

חדר השינה המרכזי חדר השינה המרכזי צילום: glentree

 

 

חדר שינה נוסף באחוזה חדר שינה נוסף באחוזה צילום: glentree

 

 

חדר הקולנוע הפרטי חדר הקולנוע הפרטי צילום: glentree

 

 

האחוזה מבחוץ. הנערות הצווחות כבר בדרך האחוזה מבחוץ. הנערות הצווחות כבר בדרך צילום: glentree

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x