נדל"ן

עולה על המפה: מלון ראשון נחנך בפ"ת

רשת פרימה חנכה את מלון "פרימה לינק" סמוך לקניון הגדול והמרכז הרפואי רבין בפ"ת, בהשקעה של 45 מיליון שקל

אביב גוטר 13:3907.09.16

אתמול (ג') הושק בית המלון הראשון בפתח תקווה. רשת פרימה פתחה את מלון "פרימה לינק" הממוקם סמוך לקניון הגדול של פתח תקווה, המרכז הרפואי רבין, ואזור התעסוקה של מרכז העיר. עלות ההשקעה הכוללת בהקמת המלון עומדת על 45 מיליון שקל בתכנונו של האדריכל ארי שאלתיאל.

 

פרימה שכרה את המבנה שבו שוכן המלון לתקופה של 20 שנה מחברת מליסרון שלאחריה יתבצע מכרז חדש כאשר לפרימה זכות ראשונים. המבנה מכיל בתוכו מספר שימושים; קומות 1-7 משמשות למקומות חניה לאורחי המלון ומרכז הקניות, קומות 13-8 מיועדות לתעסוקה ומסחר, ובקומות 14-19 ישכון המלון.

 


 

המלון משתרע על שטח של 4000 מ"ר וכולל 119 חדרים במגוון קטגוריות, החל מחדרים בסיסיים ועד לסוויטות. כמו כן, יש במלון גם אולמות אירועים וחדרי ישיבות במטרה לתת מענה לעולם העסקי בצורת ימי עיון וכנסים עסקיים לצד אירועים משפחתיים. מלבד זאת במלון פועלים גם חדר כושר, בית כנסת ומסעדה כשרה, ומתוכננת גם בריכה על גג המבנה. 

מלון "פרימה לינק" נחנך בפ"ת מלון "פרימה לינק" נחנך בפ"ת צילום: מקס מורן

 

אבי דור, מנכ"ל רשת פרימה הוסיף: "הקמת המלון העסקי בפתח תקוה הוא צעד חשוב בפיתוח העסקי של רשת פרימה, והיא תוצאה של למידת צרכי השוק והמגמות המשתנות בתחום המלונאות בישראל ובעולם. כיום לא ניתן רק לדבר על ערי תיירות קלאסיות ועל תיירים המגיעים רק לצרכי נופש כפי שהיה נהוג לחשוב עד השנים האחרונות. רשתות המלונות, הרשויות המקומיות ומשרדי הממשלה צריכים להתאים את עצמם לשינויים הללו. אם נדע לעשות את ההתאמות הללו, נצא נשכרים בכל ההיבטים: הערים ייהנו מפיתוח כלכלי שמביא אתו מלון הפועל בשטחה, התיירים ייהנו משרותי מלונאות מגוונים המדויקים יותר לצרכיהם והרשתות עצמן ייהנו מכניסה לשוק שהוא פחות רווי במתחרים ופחות נתון להשפעות של גורמים בלתי צפויים כגון מצב ביטחוני לא יציב".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x