$
חדשות נדל"ן

בניין משרדים בת"א הושכר ב-144 מיליון שקל

הבניין בלילינבלום 28 נמצא בבעלות קבוצת וייס, רוני בן יוסף וקבוצת לוינשטיין. השוכרת - עמותת "סטארט-אפ ניישן סנטרל" בניהול יוג'ין קנדל

אביב גוטר 13:1020.06.16

עמותת סטארט-אפ ניישן סנטרל (Start up Nation central) חתמה על הסכם שכירות ארוך טווח בבניין ברחוב לילינבלום 28 בתל אביב, תמורת 6 מיליון שקל בשנה, למשך 24 שנים - כך שבסך הכל תשלם העמותה 144 מיליון שקל.  

הבניין שיושכר נבנה לפני כשלוש שנים ונמצא בבעלות האחים יואל ורוני וייס דרך קבוצת וייס, היזם רוני בן יוסף וקבוצת לוינשטיין. המבנה כולל 6 קומות בשטח כולל של כ-3,100 מ"ר ברוטו למשרדים ועוד 5 מפלסי חניה תת-קרקעיים עם כ-88 מקומות חנייה.

 

 

הבניין בלילינבלום 28 בתל אביב הבניין בלילינבלום 28 בתל אביב צילום: שי קוצר

 

עד כה שכרה את הבניין חברת האינטרנט איירון סורס (ironsource) שעוסקת בפיתוח פתרונות מקוונים ותשתיות טכנולוגיות לניתוח מודיעין עסקי. על פי גורמים בענף, הסכום הממוצע המשולם עבור שכר דירה באזור עומד על כ-130 שקל למ"ר בחודש.

 

 

פול זינגר פול זינגר

 

בראשות עמותת Start up Nation central עומד המיליארדר פול זינגר והמנכ"ל המכהן הוא יוג'ין קנדל, יו"ר המועצה הלאומית לכלכלה לשעבר. העמותה עוסקת בחיזוק תעשיית ההייטק הישראלית אל מול תנועת החרם הפלסטינית, בשאיפה להפוך לכתובת העיקרית לממשלות ולחברות המעוניינות להעמיק את הקשרים שלהן עם תעשיית הטכנולוגיה הישראלית.

 

לדברי רוני וייס, יו"ר ובעלים של קבוצת וייס, "מדובר בבניין משרדים הנמצא במתחם המבוקש ביותר בישראל - מתחם רוטשילד. הסכם השכירות שנחתם היום מוכיח כי עקומת הביקושים למשרדים בלב תל אביב ממשיכה להיות בעלייה, כאשר חברות מכל קשת התחומים - הייטק, מסחר, בנקאות וכו' מעוניינות להתמקם באזור ולהמשיך להעשיר את ההון האנושי בו. אין ספק כי הגעה של חברה בשיעור גודל שכזה מושכת בעקבותיה חברות סטארט-אפ נוספות".

 

שאולי לוטן, מנכ"ל ובעלי קבוצת משולם לוינשטין ציין: "אנו גאים על השלמת השכרת הבניין לעמותה הפועלת לקידום וחיזוק תעשיית ההייטק הישראלית. עסקה זו יחד עם עסקת מכירת בניין המשרדים ברחוב הברזל ברמת החי"ל לשגרירות סין לפני כחודשיים, מעידות על הביקוש הגדול למשרדים בת"א הן של חברות זרות ושל חברות ישראליות. אני מאמין כי בשנים הקרובות נמשיך לראות צמיחה בענף המשרדים, הודות להגעה של חברות זרות נוספות וצמיחה של חברות ישראליות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x