$
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

מירי בוהדנה מוכרת 2 דירות ב־17 מיליון שקל

הדוגמנית ומנחת הטלוויזיה מציעה למכירה שתי דירות בשטח כולל של 300 מ"ר בקומה 11 במגדל הגימנסיה בתל אביב, שבנייתו נמצאת על סף סיום

אביב גוטר 08:4116.06.16

מירי בוהדנה, דוגמנית ואשתו של איש העסקים בבו קובו, מציעה למכירה שתי דירות שבבעלותה בפרויקט מגדל הגימנסיה בתל אביב, שבנייתו נמצאת על סף סיום, כך נודע ל"כלכליסט". שטחה של דירה אחת הוא 135 מ"ר עם מרפסת 16 מ"ר, והדירה השנייה משתרעת על 165 מ"ר מרפסת 16 מ"ר. לכל אחת מהדירות שתי חניות ומחסן.

 

הדירות מתפרסות על חצי משטחה של קומה 11 במגדל, האחת פונה לכיוון הים, והשנייה משקיפה על תל אביב לכיוון צפון. הדירות בנויות במצב מעטפת, כך שמי שירכוש אותן יהיה באפשרותו לאחדן לדירה אחת גדולה בת 300 מ"ר. ומה לגבי המחיר? בוהדנה מעוניינת לקבל לא פחות מ־52 אלף שקל למ"ר, כך שהמחיר הסופי לדירה הקטנה לא יפחת מ־7.5 מיליון שקל, ואילו הדירה הגדולה תעלה 9 מיליון שקל לפחות.

 

לטענת גורמים בענף הנדל"ן, מדובר במחיר הנחשב נמוך, שכן מחיר למ"ר בסוג נכס כזה עומד היום על 61 אלף שקל. על פי הערכות, בוהדנה השקיעה בשתי הדירות יחד כ־10 מיליון שקל, גם בהנחה שהיו לה הוצאות נוספות במסגרת קבוצת הרכישה.

 

את הדירות רכשה בוהדנה בעזרת כסף שקיבלה לפני מספר שנים ממכירת דירת חמישה חדרים ברחוב לוי אשכול בתל אביב בשיכון ל'. על פי הפרסומים, בוהדנה קיבלה על הדירה הזאת סכום שנע סביב 2.5 מיליון שקל, ואת היתרה הוסיפה מחסכונות שצברה במהלך הקריירה, ללא עזרה מבעלה.

 

מגדל הגימנסיה. אחת הדירות פונה לכיוון הים מגדל הגימנסיה. אחת הדירות פונה לכיוון הים צילום: עמית שעל

 

את מגדל הגימנסיה רכשה קבוצת רכישה שארגנו אקרו נדל"ן וקנדה ישראל, שרכשה מעיריית תל אביב את הקרקע ברחוב בן שפרוט פינת רמז בסכום של כ־300 מיליון שקל.

המגדל, שנבנה על שטח של 2 דונם, ותוכנן על ידי האדריכל אבנר ישר, הוא בן 29 קומות, 108 יחידות דיור, וכולל גם בריכת שחייה, שירותי קונסיירג' וספר אישי.

 

רוכשים מוכרים נוספים בפרויקט הם בין היתר הפרסומאים ראובן אדלר, משה ראובני ויורם אלטמן, וכן מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח ישראל ומי שהיה מנכ"ל אזורים אופיר גרינברג.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x