שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ועידת הנדל"ן 2016
ועידת הנדל"ן 2016 גג עמוד

"יוקרה היא לא פינוק - היא הביטוי לחזונו של המעצב"

את הדברים אמרה המעצבת והאדריכלית אירמה אורנשטיין, שתיארה את מושג היוקרה בנדל"ן. יוקרה היא לא מילה גסה

אורנה יפת 15:0003.05.16

"להרבה אנשים המשמעות של יוקרה היא פינוק, אך זהו הביטוי לאיכות ללא פשרות, לקפדנות ולחזונו של המעצב". את הדברים אמרה המעצבת והאדריכלית אירמה אורנשטיין בועידת הנדל"ן והתשתיות של "כלכליסט". 

 

אורנשטיין מנתה מספר פרמטרים ליוקרה בתחום הנדל"ן. הראשון בהם הוא מיקום הנכס. "בנדל"ן הפרמטר הראשון ליוקרה הוא לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן", אמרה. "נכס יוקרתי הוא נכס שהמיקום הופך אותו לכזה, בלב העיר או ברחובות היסטוריים. עם השנים בעזרת שיווק נכון היזמים הגדירו מקומות חדשים כאזורי יוקרה".

 

 


 

הפרמטר השני של יוקרה בנדל"ן, לדבריה, הוא עיצוב. הדיוק בפרטים זו לא בקשה של הלקוח אלא תו איכות של היוקרה. אני כל העת שואפת להגדיר את היוקרה מחדש".

 

פרמטרים נוספים הם טכנולוגיה וחומרים איכותיים. "לטכנולוגיה יש לה משקל רב ביצירת היוקרה", מציינת אורנשטיין. "וכך גם לחומרים. בעצוב יעשה תמיד שימוש בחומרים איכותיים. זה בא לידי ביטוי בחזיתות המבנה, בקירות הפנים ופרטים קטנים של הבית".

 

לבסוף ציינה אורנשטיין את האמנות כאחד הפרמטרים ליוקרה. "אמנות היא חלק בלתי נפרד ביוקרה. השילוב בין אמנות לעיצוב מייצר יוקרה. אמנות לא חייבת להיות רק בחפצים אלא בכל אלמנט פונקציונלי בבית. הלקוחות מוכנים לשלם על יוקרה אבל חשוב להם לחוות את הריגוש והחוויה הטוטאלית והמחויבות של המעצבים היא לספק להם את זה".

 

 

האדריכלית והמעצבת פנים אירמה אורנשטיין  בועידת הנדל"ן והתשתיות של "כלכליסט". "לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן" האדריכלית והמעצבת פנים אירמה אורנשטיין בועידת הנדל"ן והתשתיות של "כלכליסט". "לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן" צילום: צביקה טישלר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x