חדשות נדל"ן

המשטרה התריעה בפני עיריית ת"א על ליקויי אבטחה חמורים בשרונה מרקט

משטרת מרחב ירקון ערכה בדיקה שגרתית ובה עלו ליקויים במתחם הקניות. בעלת המתחם, גינדי החזקות: "הליקויים תוקנו וחברת השמירה פוטרה. המרקט ימשיך לפעול כסדרו"

אביב גוטר 15:0024.04.16
משטרת מרחב ירקון פנתה לעיריית תל אביב והתריעה על ליקויי בטיחות ואבטחה חמורים במתחם שרונה מרקט, זאת לאחר שערכה בדיקה שגרתית.

 

מעיריית תל אביב נמסר: "במסגרת הליך בקשה לרישוי עסקים, נדרש בעל עסק להציג בפני העירייה אישורים מגורמים שונים, לרבות המשטרה. במקרה המדובר קיבלה העירייה ממשטרת ישראל סירוב למתחם שרונה. עם הקלדת סירוב המשטרה במערכת, נשלח מכתב לבעלי העסקים במתחם על מנת שיסדירו את הנושא. העירייה תפעל על פי הנחיות המשטרה ויש לפנות אליה לתגובה".

 

מתחם שרונה מרקט, שבבעלות חברת "גינדי החזקות", נפתח ביולי 2015 ומאז מתנהל מאבק עיקש בין חברת גינדי החזקות לבין הדיירים שמתגוררים מעל המתחם. רק לאחרונה הוגשה תלונה נגד גינדי החזקות במשטרת תל אביב על ידי נציגות ועד הדיירים בטענה כי חשבונות החשמל שלהם נופחו, בעקבותיה הגישה גינדי תביעת דיבה נגד הדיירים בהיקף של מיליון שקל. 

 

מגינדי החזקות נמסר בתגובה: "בעקבות בדיקה שגרתית של המשטרה נתגלו כמה ליקויים. הם תוקנו במלואם וחברת השמירה פוטרה על ידי מנכ"ל שרונה מרקט. המרקט ימשיך לפעול כסדרו והמשטרה צפויה להעביר לעיריית תל אביב את האישור הדרוש להשארת המרקט פתוח בהמשך היום".

 

הכניסה לשרונה מרקט הכניסה לשרונה מרקט צילום: שאול גולן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x