חדשות נדל"ן

גינדי החזקות תוקפת את הדיירים בשרונה: "פוגעים בשמנו הטוב"

בעקבות תלונה שהגישו דיירי המגדל על גניבת חשמל מהבניין, הגישה החברה תביעת דיבה בהיקף מיליון שקל. זאת בטענה שהתלונה שקרית וגורמת לה לנזק תדמיתי רב. הדיירים: "בעלי גינדי נתונים בלחץ רב מהעובדות החמורות והמרשיעות"

דותן לוי 15:2620.04.16

חברת גינדי החזקות תובעת את נציגות דיירי "שרונה" הכוללת שני דיירים בתביעת דיבה בהיקף של מיליון שקל בגין טענות שקריות לפי גינדי, ותלונת שווא במשטרה שהגישו לטענתם הדיירים.

 

הכוונה היא לתלונה במשטרה נגד חברת גינדי החזקות שהגישה נציגות הדיירים בתחילת השבוע, בה הם טענו כי חברת גינדי גנבה חשמל מהארון המשמש את השטחים הציבוריים במגדל עבור חברת wework הפועלת שם. בתביעה שהגישה גינדי נטען, כי החברה אינה הבעלים של המתחם אותו שכרה wework אלא חברת אמפא, וכי למרות שהודיעה זאת לדיירים, אלה העדיפו להתעלם ולהגיש תלונה במשטרה וכן להפיץ את טענותיהם השקריות לכאורה.

 

בהודעה שמסרה גינדי נכתב, "מזה זמן רב שנציגות דיירי שרונה עושה הכל על מנת לפגוע בשמה הטוב של חברת גינדי ובמתחם שרונה מרקט, אינה בוחלת באמת או במעשים ובעצם עושה כל שביכולתה לפגוע בנכסם שלהם ובערך הדירות תוך יצירת מצג שווא ובידיוני כאילו והיו גרים בבניין מתפורר ולא באחד מהפרוייקטים המרהיבים במדינת ישראל והכל תמורת בצע וניסיונות סחטנות".

 

בעלי גינדי החזקות: מנחם, גיא, ליטל, אבי ורועי גינדי בעלי גינדי החזקות: מנחם, גיא, ליטל, אבי ורועי גינדי צילום: אלירן אביטל

 

עוד נכתב, כי "תלונת סרק זו הוגשה בחוסר תום לב, תוך הכפשת התובעות ופגיעה במוניטין ובשמן – ובידיעה ברורה כי אין בה כל אמת, כאשר מטרתה היא הטוב ,והפעלת לחץ פסול עליהן. בכך, מעוולים הנתבעים כלפי התובעות, בין היתר, בשקר מפגיע, פרסום לשון הרע ופגיעה במוניטין, הפרסומים הפוגעניים מצדם של הנתבעים מסבים לתובעות נזק תדמיתי רב, ופוגעים בציפייתם העסקית ובקשרי המסחר שלהם עם לקוחות ועם ספקים ,קיימים ועתידיים".

 

מנציגות דיירי גינדי שרונה נמסר: "הודעת גינדי החזקות על הגשת תביעת דיבה כנגד נציגות דיירי שרונה הינה הודעת סרק ותכליתה להפחיד את הנציגות. מדובר בשיטה ידועה של תביעות השתקה מצד תאגידים גדולים שנועדה להרתיע לקוחות הדורשים לעמוד בהתחייבויות. בריונות זו לא תצלח. תלונת הדיירים הוגשה רק לאחר שנצבר חומר רב , מרשיע ומפליל נגד בעלי גינדי ועובדיה בקשר לגניבת חשמל ומים לכאורה במאות אלפי שקלים מהדיירים. מהלכי גינדי מצביעים על כך שבעלי גינדי נתונים בלחץ רב מהעובדות החמורות והמרשיעות לכאורה שנציגות הדיירים הגישה למשטרה ורק חלקם פורסם בתקשורת. אנו שמחים שעניינה של ליטל גינדי ואחיה יגיע לבית המשפט ולמשטרה. אנחנו מברכים על כך ומצפים לכך".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x