$
נדל"ן עולמי

בריטני ספירס מוכרת את האחוזה שלה בלוס אנג'לס

מדובר בבית בסגנון ספרדי מובהק בן 5 חדרי שינה, 7 חדרי שירותים, המשתרע על פני 7.8 דונם. הזמרת רכשה את הנכס ב-2012 תמורת 6.7 מיליון דולר. וכמה היא מבקשת תמורתו היום? צפו בתמונות

שירות כלכליסט 11:4111.04.16

כוכבת הפופ בריטני ספירס מוכרת את האחוזה המפוארת שלה בלוס אנג'לס, "ת'אוסנד אוקס" שבה התגוררה בשנים האחרונות. עבור האחוזה בת 5 חדרי שינה, 7 חדרי שירותים, המשתרעת על פני 7.8 דונם, מבקשת ספירס -  8.995 מיליון דולר.

 

האחוזה נבנתה ב-2010 ויש בה מאפיינים מספר ההופכים אותה לייחודית – תקרות גבוהות במיוחד עם קורות עץ, כניסות קמורות וסגנון ספרדי מובהק.

 צילום: zillow

 

ספירס רכשה את הנכס ב-2012 תמורת 6.7 מיליון דולר ובעת שהתגוררה בו נהנתה מעוד מספר מאפיינים יוקרתיים כגון אולם קולנוע ביתי, אמבטיית ג'קוזי ענקית ומקלחת עצומה בחדר השינה. במטבח ישנם שני איים, שיש להניח ששימשו היטב את השף הפרטי של ספירס. ארון הבגדים שלה גדול דיו כדי לבייש את ארון הבגדים אדיר המימדים של מריה קרי שזכה לפרסום.

 

השטח מסביב לבית נראה כמו מלון נופש בן 4 כוכבים, הודות למטבח חוץ הממוקם במרפסת המקורה ואח חיצוני. מן הסתם יש גם בריכה שחייה ושער עם שומר – פריטים חשובים בבית של כל ידוען.

 

על פי הדיווחים, מוכרת ספירס את השטח משום שהחליטה שהיא זקוקה למרחב נוסף. הבית החדש שרכשה גדול בהרבה ועומד במרחק שמונה קילומטרים בלבד מהבית הנוכחי.

 

 חדר שינה חדר שינה צילום: zillow

 

מבט על הבריכה מבט על הבריכה צילום: zillow

 

אחד מהחללים בבית אחד מהחללים בבית צילום: zillow

 

הבריכה הבריכה צילום: zillow

 

 

מבט על אחד החדרים מבט על אחד החדרים צילום: zillow

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x