$
חדשות נדל"ן

אשטרום נכסים השלימה רכישת 50% ממוסך דן בבני ברק ב-100 מיליון שקל

אשטרום מתכננת להקים על הקרקע, בצומת הרחובות בן גוריון וששת הימים, שלושה מגדלי משרדים בני 35 קומות, בגובה של מגדלי בסר, ומתחם מסחרי

אביב גוטר 10:2329.03.16

אשטרום נכסים דיווחה היום כי השלימה את  רכישת 50% מהזכויות במתחם מוסך דן בבני ברק תמורת 100 מיליון שקל.

 

על פי ההסכם אשטרום ודן יקימו שותפות שבמסגרתה ימומשו הזכויות בקרקע לבניית פרויקט משרדים ומסחר בהיקף של 100 אלף מ"ר בשני בניינים.

 

מדובר בקרקע של 13.5 דונם, בצומת הרחובות בן גוריון וששת הימים, המשמשת היום כמוסך וחניית אוטובוסים של חברת דן. אשטרום נכסים מתכננת להקים על הקרקע שלושה מגדלי משרדים בני 35 קומות (בגובה של מגדלי בסר) ומתחם מסחרי.

הדמיית מגדל דן בבני ברק הדמיית מגדל דן בבני ברק

 

בשלב הראשון ייבנה מגדל בשטח של כ-40 אלף מ"ר שלאחריו יוקם מגדל דומה נוסף, בהם יהיו שטחי מסחר, משרדים וחניונים עיליים ותת קרקעיים. בשלב השני יגישו החברות בקשה לתוספת זכויות על מנת להקים מגדל שלישי.

 

מוטי סלע, מנכ"ל אשטרום נכסים: "אנו מאמינים כי קיים באזור פוטנציאל רב ואין לי ספק שהפרויקט במתחם המוסך יזכו להצלחה דומה לזו שהיתה לנו עד היום". שמואל רפאלי יו"ר דן, ועופר זילביגר מנכ"ל דן: "העסקה היא חלק ממימוש האסטרטגיה לפיתוח נכסי הנדל"ן של החברה במטרה להמשיך ולצמוח ולהשביח את ערך החברה עבור בעלי מניותיה".

 

אשטרום נכסים יוצגה בעסקה על ידי עורכי הדין צחי נרקיס ואילן קרמר ממשרד מ.פירון ושות'. דן יוצגה בידי שלומי כהן וליאור רלוי ממשרד גורניצקי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x