$
בורסת ת"א

אשטרום נכסים במו"מ לרכישת מתחם מוסך דן תמורת 85 מיליון שקל

החברה שתרכוש חצי מהמתחם מתכננת להקים בו שלושה מגדלי משרדים - תוכנית שתחייב הגשת בקשה לבקשת תוספת בנייה. מנכ"ל אשטרום נכסים מוטי סלע: "האזור קיבל תנופה והמחירים בו מאד אטרקטיביים"

אורן פרוינד 12:5407.12.15

עוד מגדלי משרדים צפויים להתרומם במרכז. חברת אשטרום נכסים מקבוצת אשטרום הבורסאית מנהלת מו"מ לרכישת "מתחם מוסך דן" שנמצא בצומת הרחובות בן גוריון אבא הלל סילבר ודרך ששת הימים בבני ברק - בסמוך למגדלי בסר. אשטרום נכסים מציעה 85 מיליון שקל לרכישת 50% מהמתחם שנמצא היום בבעלות מלאה של חברת דן.

 

מדובר בקרקע של 13.5 דונם, המשמשת היום כמוסך וחניית אוטובוסים של חברת דן. אשטרום נכסים מתכננת להקים על הקרקע שלושה מגדלי משרדים בני 35 קומות (בגובה של מגדלי בסר) ומתחם מסחרי. אשטרום מציעה לרכוש 50% מהזכויות בקרקע הזו כאשר דן תישאר שותפה.

 

נכון להיות התב"ע של הקרקע מאפשרת בנייה של שני מגדלים בשטח של 85 אלף מ"ר אולם במידה שהעסקה אכן תושלם, אשטרום נכסים תגיש בקשה לתוספת בנייה בכדי להוסיף לתוכנית מגדל נוסף.

 

"אנו עושים בדיקת נאותות טכנית כדי לא למצוא דברים שלא ידענו אבל באופן עקרוני זה אזור שקיבל תנופה והמחירים שם מאוד אטרקטיביים", אמר מוטי סלע, מנכ"ל אשטרום נכסים, בשיחה עם "כלכליסט".

 

"אנו מאמינים מאוד באזור הזה ובמה שקורה שם בחמש השנים האחרונות. רוב השטחים באזור הושכרו במלואם, ויש את יתרונות התכנון הנוח והתנועה של האנשים", הוסיף סלע.  

 

מוטי סלע מנכ"ל אשטרום נכסים מוטי סלע מנכ"ל אשטרום נכסים צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x