$
חדשות נדל"ן

יגאל אהובי רכש את השליטה בבניין בזק ברחוב אבן גבירול בת"א

רבד שבבעלותו רכשה מחברת בי.אי.טי 60% מהבעלות על הבניין תמורת 76.5 מיליון שקל. במקום המבנה הקיים יוקם בניין עם 83 יח"ד

אביב גוטר 16:2008.03.16

חברת רבד, שבשליטת יגאל אהובי, תהיה בעלת השליטה בבניין בזק ברחוב אבן גבירול בתל אביב, לאחר שרכשה מחברת BIT (בי.אי.טי) 60% מהבעלות על הבניין תמורת 76.5 מיליון שקל.

 

 

הבניין משתרע על כ-3 דונם באחד השטחים המבוקשים ביותר כיום במרכז העיר בפינת הרחובות אבן גבירול ואנטוקולסקי. לבניין קיימים תוכנית הריסה וזכויות להקמת בניין חדש ובו 83 יחידות דיור ואזור מסחרי בשטח כולל של 9,400 מ"ר.

יגאל אהובי, בעלי רבד יגאל אהובי, בעלי רבד צילום: אוראל כהן

 

 

 

שאר השותפים המחזיקים בבעלות על הנכס – חברת בי.אי.טי שמחזיקה ב-33% ורשות דואר ישראל שמחזיקה ב-7% מהקרקע. בי.אי.טי רכשה ב-2010 מבזק את זכויותיה על 93% מהמגרש תמורת 80 מיליון שקל והחליטה למכור את השליטה במגרש בגלל חוסר הסכמות ושיתוף פעולה לקוי עם רשות הדואר שאף פנו להליכים משפטיים על מנת להסדיר את המשך הפרויקט. עד היום שווקו 44 דירות בפרויקט אך טרם החלו להתבצע עבודות בנייה.

 

על אף אטרקטיביות הנכס, בעבר התוכנית היתה תקועה למעלה משנה וחצי לאחר שדואר ישראל לא חתם על מסמכים שיאפשרו לשעבד את הקרקע לצורך קבלת מימון בנקאי. בעבר הביעה בי.אי.טי. חוסר אמון מוחלט ביכולת של חברת הדואר בגלל טקטיקת ההימנעות שנקטה רשות הדואר ולכן ביקשה למנות כונס נכסים כדי שיוודא שהדואר תמלא את אותם מסמכים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x