$
חדשות נדל"ן

196 מתוך כ-6,000 זכו בתוכנית 'מחיר מטרה' בראש העין

הזוכים בהגרלה יוכלו לרכוש דירה בפרויקט במחירים של 1.3-1.1 מיליון שקל לדירות 5-4 חדרים; הפרויקט הוא של היזמים גיא ודורון לוי

דותן לוי ואביב גטר 15:1206.03.16

משרד השיכון פרסם היום את תוצאות ההגרלה של תוכנית 'מחיר מטרה' בראש העין שבה זכו 196 זכאי המשרד לרכוש דירה בהנחה של כ-30% ממחיר השוק. להגרלה נרשמו 6,062 משקי בית. 

 

 

במסגרת הפרויקט הנוכחי תימכר דירת 4 חדרים בשטח של 112 מ"ר ב-1.143 מיליון שקל ודירת חמישה חדרים בשטח 132 מ"ר תמכר ב-1.306 מיליון שקל.

 

ההגרלה היא לדירות של חברת גיא ודורון לוי, בפרויקט הראשון בתוכנית 'מחיר מטרה' שיצא לדרך. לאחר הודעת הזכייה, הקבלנים יזמינו את הזוכים למפגש הסבר על הפרויקט ותהליך בחירת הדירות יחל במהלך החודש הקרוב.

אתר בנייה בראש העין אתר בנייה בראש העין צילום: אוראל כהן

 

בתוכנית 'מחיר מטרה', זכאים להיכלל בתכנית חסרי דירה ומשפרי דיור בעלי דירה אחת בלבד. משפרי דיור, אשר זכו בהגרלה, יתחייבו למכור את דירתם בתוך 12 חודשים מיום האכלוס בדירת מחיר המטרה.

 

בימים אלה פתוחה להרשמה הגרלה נוספת של חברת אדור פרויקטים במסלול מחיר מטרה בראש העין עם 38 יח"ד לזכאים, וכן הגרלה נוספת צפויה בעיר מודיעין.

 

 

 

 

במקביל, נפתחו בשבוע האחרון ההרשמות לשתי ההגרלות הראשונות בתכנית 'מחיר למשתכן' בעיר עפולה, המיועדת כולה לזוגות צעירים, וזכאים חסרי דירה. 167 יחידות דיור של חברת י.ס.ד בעמק יזמות ובנייה ו-71 יחידות דיור של חברת א.נ. בונים בעמק.

 

תוכנית 'מחיר למשתכן' מיועדת לחסרי דירה - זוגות צעירים וכן יחידים מעל גיל 35.' מחיר מטרה', בדומה למחיר למשתכן, היא שיטת שיווק קרקעות המאפשרת לרוכשי דירה ראשונה אשר אין בבעלותם דירה, ובמקרה של 'מחיר מטרה' גם למשפרי דיור בעלי דירה יחידה, לפגוש היצע רחב ביותר של דירות חדשות במחיר שנקבע מראש, תוך שמירה והתחייבות על רמת מחירים נמוכה ממחירי השוק.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x