חדשות נדל"ן

גינדי החזקות מכרה בינואר 6 נכסים ב-37 מיליון שקל

מדובר בנכסים בשני פרויקטים - OAK ברמת השרון ו-GL בשכונת ל' בצפון תל אביב

אביב גוטר 18:5921.02.16
חודש ינואר האיר פנים עם גינדי החזקות ובשבועות האחרונים נמכרו 6 נכסים בשווי של יותר מ- 37 מיליון שקל בשני פרויקטים – OAK ברמת השרון ו-GL בשכונת ל' בצפון תל אביב. כזכור, לפני מספר שבועות הוחלף הקבלן המבצע בפרויקט ברמת השרון - א.דורי - באורתם סהר מליבו במהלך שתוכנן במשך שלושה חודשים.

 

הפרויקט ברמת השרון הוא בן 17 קומות ומכיל 64 יחידות דיור גדולות ונחשב לפרויקט הדגל של החברה. כמו כן בפרוייקט ייהנו הרוכשים מחדר כושר, שומר פרטי ומעליות שייקחו אותם ישירות מהלובי לתוך הדירה. הפרויקט עתיד להתאכלס לקראת יוני הקרוב ובגינדי החזקות נמסר שנותרו 3 דירות בלבד.

מימין גיא , ליטל, אבי ורועי גינדי מימין גיא , ליטל, אבי ורועי גינדי צילום: אלירן אביטל

 

שלושת הנכסים האחרים נמכרו בפרויקט GL בסכום של 21.2 מיליון שקל כאשר דופלקס בקומה 6-7 בשטח של 198 מ"ר ומרפסת 77 מ"ר נמכר במחיר של 7.3 מיליון שקל. שני פנטהאוזים בקומה 4 בשטח של 193 מ"ר ומרפסת 33 מ"ר נמכרו ב-6.8 מיליון שקל ו-7.1 מיליון שקל.

 

סמנכ"ל השיווק של גינדי החזקות, צחי לוי אמר: "מגדל היוקרה של החברה ברמת השרון, פונה לקהל יעד ברמה סוציו אקונומית גבוהה. את המגדל תכנן רני זיס, מי שאמון על פרויקטים כמו 'מגדל G תל אביב' של החברה כמו גם מלון crown plaza בניו יורק. יחד איתו נמצא האדריכל פיצו קדם. רוכשי הפנטהאוזים בגינדי בלמד החדשה הינם בעיקר מתל אביב והסביבה. מדובר באנשים החיים בעיקר בצפון תל אביב ומכירים את היתרונות של לגור בשכונות החדשות של הצפון ואשר מבקשים לשפר את סטנדרט המגורים שלהם ולהגשים חלום של לגור בפנטהאוז רחב ידיים עם מרפסות ענק ובסטנדרטים גבוהים ומפנקים הכי קרוב לים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x