$
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

מגרש ברחוב עמוס בת"א נמכר ב־40.5 מיליון שקל

קבוצת וייס, חברת כרם בית יוסף וחברת האחזקות גנרל בלו רכשו מאיש העסקים יוסי לחוביץ שני מגרשים צמודים בשטח כולל של 541 מ"ר בצפון הישן של תל אביב ומתכננים לבנות במקום בניין בן 6 קומות ובו 13 דירות

דותן לוי 09:1514.01.16
קבוצת וייס, חברת כרם בית יוסף וחברת האחזקות גנרל בלו רכשו מאיש העסקים יוסי לחוביץ שני מגרשים צמודים בשטח כולל של 541 מ"ר בצפון הישן של תל אביב בעסקת מזומן בהיקף של 40.5 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". המגרשים מצויים ברחוב עמוס 9-7 פינת רחוב חגי 1, האחד ריק ובאחר מבנה שמתוכנן להריסה.

 

בכוונת הרוכשים להקים על הקרקע בניין מגורים בן שש קומות, שיכלול 12 דירות בנות שלושה־חמישה חדרים וכן דירת פנטהאוז בשטח של 174 מטר וכ־100 מטר מרפסת. מחיר הרכישה משקף עלות קרקע ממוצעת ליחידה של 3.375 מיליון שקל, ובכוונת היזמים למכור את יחידות הדיור במחירים של 65-60 אלף שקל למ"ר, כלומר מחיר דירת 100 מ"ר למשל יעמוד על יותר מ־6 מיליון שקל.

 

עסקאות שנסגרו לפני כשנה ברחוב זה נעו סביב 40 אלף שקל למ"ר, וברחובות הסמוכים בוצעו עסקאות בודדות במחיר של כ־65 אלף שקל למ"ר.

 

הבניין שצפוי לקום על השטח תוכנן בידי האדריכל גידי בר אוריין, ותוכניות הבנייה נמצאות בשלב הגשתן לעירייה. קבוצת וייס נמצאת בבעלות האחים יואל ורוני וייס (לשעבר בעלי חברת קמור יבואנית ב.מ.וו), היזם רוני בן יוסף והיזם אדי אביטן, מבעלי רביעיית פלורנטין והבעלים של חברת נסא, העוסקת בהתחדשות עירונית. את הרוכשים ייצג עו"ד גיל הירשמן.

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x