$
חדשות נדל"ן

תדהר נכנסה לשותפות בפרויקט פינוי-בינוי ענק בהיקף 2 מיליארד שקל באור עקיבא

הפרויקט קודם עד כה על ידי חברת נסא של נסים אסייג, שהכניסה את תדהר כשותפה; במסגרת הפרויקט ייבנו 1,750 יח"ד ב-16 מגדלים בני 22 קומות

דותן לוי 10:1012.01.16

קבוצת תדהר בבעלות גיל גבע, אריה בכר ומארק ויסמן וחברת 'נסא התחדשות ובניין' בבעלות נסים אסייג חתמו בסוף השבוע האחרון על הסכם שיתוף פעולה לפרויקט פינוי בינוי אשר נחשב לגדול בישראל.

 

במסגרת הפרויקט יפונו כ-355 דירות בשכונת שז"ר במערב אור עקיבא, ובמקומן תוקם שכונת מגורים חדשה שתמנה כ-16 מגדלי מגורים בני כ-22 קומות כל אחד ותכלול 1,750 דירות. הפרויקט יוצא לדרך כעת, לאחר שכ-94% מבעלי הדירות חתמו על העסקה.

 

בימים אלו מקדמת נסא תיקון של התב"ע, אשר קיבלה תוקף לאחרונה, והוצאת היתר בנייה למתחם, במטרה להתחיל את עבודות ההריסה והבנייה של השכונה בשנת 2017. היקף הפרויקט נאמד בכ-2 מיליארד שקל.

 

הדמיית הפרויקט הדמיית הפרויקט הדמיה: ויופוינט

 

במסגרת הפרויקט, ייהרסו הבניינים הישנים - בנייני שיכון בני 3-4 קומות והתשתיות של שכונת שז"ר הפרוסים על שטח של כ-118 דונם ותחתם תיבנה שכונה חדשה הכוללת - מתחם קניות בשטח של כ-5,000 מ"ר, גני ילדים ומעונות יום, טיילת, ותשתיות המותאמות לקליטת מאות התושבים החדשים. בנוסף, יוכשרו וישופרו מבני הציבור הקיימים בשכונה ובכלל זה - בית ספר יסודי, בית ספר תיכון, מרכז ספורט קהילתי, מגרש כדורסל ובית כנסת.

 

התכנון האדריכלי וקידום התב"ע מבוצעים על ידי משרד האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף ואדריכל אלי פירשט ממשרד האדריכלים אדם מזור פירשט. העסקה קודמה באמצעות עו"ד שמוליק לכנר מנשיץ-ברנדס ועו"ד גיל הירשמן, מטעמה של נ.ס.א ומשרד עורכי הדין עמית פולק מטלון באמצעות עו"ד עפרה כהן ושירן גבע, מטעמה של תדהר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x