$
חדשות נדל"ן

דירה להשכיר הפקידה תוכנית לבניית 400 דירות בירושלים

התוכנית הממוקמת בשכונת קרית יובל מקודמת בשיתוף עם העירייה; כמחצית מיחידות דיור מיועדות לשכירות ארוכת טווח, חלקן יושכרו במחיר מופחת לזכאים

דותן לוי 15:0213.10.15
חברת דירה להשכיר ועיריית ירושלים הפקידו למתן תוקף בוועדה המחוזית את את התכנית למתחם "הדסה הקטנה", בשכונת קריית היובל בירושלים, בין הרחובות הנרייטה סולד, יעקב טהון וצ'ילה, ובסמוך ל"גן המפלצת" (גן רבינוביץ').

 

התוכנית בתכנונו של האדריכל יגאל לוי אושרה בוועדה המקומית ומציעה הקמה של 400 יח"ד ב-4 מגדלים בני 18 קומות מתוכן 2 הקומות התחתונות ישמשו למסחר ותעסוקה. כמו כן, מציעה התוכנית מערך של שטחים ציבורים ומוסדות ציבור קהילתיים לשימוש תושבי השכונה וחיבור לגן המפלצת ולמתנ"ס המצוי מדרום לשטח התוכנית.

 

עוזי לוי, מנכ"ל חברת דירה להשכיר עוזי לוי, מנכ"ל חברת דירה להשכיר צילום: אוראל כהן

 

כמחצית מיחידות הדיור בפרויקט יועדו לדיור להשכרה לטווח ארוך. חלק מהדירות יושכרו במחיר מופחת לזכאים.

 

מדובר בתוכנית השנייה לבניית יחידות דיור המיועדות להשכרה ארוכת טווח בירושלים, המקודמת על ידי חברת דירה להשכיר בשנה האחרונה, לאחר שתוכנית מתחם אלנבי בשכונת ארנונה בירושלים, הכוללת 280 יחידות דיור להשכרה ארוכת טווח, אושרה לאחרונה למתן תוקף, כחלק מתוכנית החברה להקמת יחידות דיור לשכירות ארוכת טווח בכל רחבי המדינה. בחברה ובעיריה מקווים, כי התוספת של מאות יחידות דיור המיועדים לזוגות צעירים יסייעו בהתחדשות העירונית של השכונה הממוקמת בסמיכות לציר הרכבת הקלה ובית החולים הדסה עין כרם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x