$
חדשות נדל"ן

נחשפה זהות הבעלים החדשים של הבית היקר ביותר באוסטרליה

האחוזה היתה בבעלות המיליארדר ג'יימס פאקר, שביקר לאחרונה בארץ יחד עם זוגתו, הזמרת מריה קארי. מיהו הרוכש המסתורי, שאפילו לא ראה את הבית לפני שקנה?

שירות כלכליסט 12:4711.08.15
נחשפה זהות הבעלים החדשים של הבית היקר ביותר באוסטרליה. עיתון הדיילי מייל באוסטרליה פרסם כי ד"ר צ'או צ'אק ווינג, שבבעלותו חברת הנדל"ן הסינית קינגולד גרופ, והונו מוערך במיליארד דולר, הוא הבעלים של האחוזה בגודל 3,345 מ"ר השוכנת בשכונת היוקרה ואוקלוז בסידני. על פי הדיווח, צ'או שילם על הבית 50 מיליון דולר (70 מיליון דולר אוסטרלי) – הסכום הגבוה ביותר ששילמו אי פעם עבור נכס במדינה – זאת מבלי לראות את הבית אפילו פעם אחת.

 

האחוזה, שנקראת לה מאר, היתה בבעלות המיליארדר ג'יימס פאקר, שביקר לאחרונה בארץ בלוויית בת זוגו, הזמרת מריה קארי.

 

צ'או דורג במקום ה-220 ברשימת המיליארדרים האחרונה של מגזין פורבס. מלבד נדל"ן, האינטרסים העסקיים שלו כוללים גם חברות בתחומי המדיה, החינוך והתיירות. הוא אמנם מתגורר במרבית ימות השנה בסין, אך אשתו וילדיו חיים בסידני. ביתו, וונקי צ'או אף עבדה עבור שר החוץ האוסטרלי לשעבר, בוב קאר."גרתי בבית שלי בסידני הרבה זמן, ומאז נוספו עוד ילדים ונכדים, אז רציתי לעבור למקום גדול יותר", סיפר צ'או. "מעולם לא ראיתי את הבית של פאקר", הוסיף.

 

האחוזה היקרה באוסטרליה, לה מאר, מבחוץ. "נוספו עוד ילדים ונכדים, אז רציתי לעבור למקום גדול יותר" האחוזה היקרה באוסטרליה, לה מאר, מבחוץ. "נוספו עוד ילדים ונכדים, אז רציתי לעבור למקום גדול יותר" צילום: cassim real estate

 

האחוזה משקיפה על נמל סידני וכוללת חדר כושר, אולם קולנוע ביתי שיכול לארח עד 20 אנשים, מעלית ומוסך בו ניתן לחנות 20 מכוניות. פאקר רכש את הנכס ב-2009. הוא שילם 13.2 מיליון דולר עבור הבית הראשי ושנה לאחר מכן רכש גם את הבתים שמאחורי הנכס עבור 4 מיליון דולר ו-4.7 מיליון דולר. הוא ערך שיפוץ נרחב במקום, כך ש-50 מיליון הדולר שמשלם צ'או מכסים פחות או יותר את עלות הרכישה והשיפוץ. מאז גירושיו של פאקר ב-2013 המקום נותר ריק. אשתו לשעבר, אריקה עברה ללוס אנג'לס ובדומה לבעלה החלה לצאת עם זמר מפורסם, סיל.

 

בבעלותו של פאקר גם פנטהאוז בסידני, אותו העמיד למכירה מוקדם יותר השנה עבור 22 מיליון דולר אוסטרלי, וכן הוא רכש לאחרונה בית בישראל, בשכנות לראש הממשלה בקיסריה.

 

מריה קארי ובן זוגה ג'יימס פאקר בביקורם בירושלים מריה קארי ובן זוגה ג'יימס פאקר בביקורם בירושלים צילום: גיל יוחנן

 

הקונה המסתורי. צ'או צ'אק ווינג הקונה המסתורי. צ'או צ'אק ווינג

 

 

מבט נוסף על האחוזה מבט נוסף על האחוזה צילום: cassim real estate

 

הבריכה באחוזה הבריכה באחוזה צילום: cassim real estate

 

 צילום: cassim real estate

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x