$
חדשות נדל

רמת גן: היזמיות חתמו על הסכם שיאפשר הקמת מגדל נוסף בקריניצי החדשה

חברות היזמות אשדר, צמח המרמן ואזורים שבונות יחד במתחם כ-680 דירות, חתמו עם בעלי הקרקע על הסכם קומבינציה לבניית מגדל רביעי ל-120 דירות

דותן לוי 14:0310.08.15

החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים חתמו על הסכם קומבינציה שיאפשר הקמת מגדל של 120 יחידות דיור (יח"ד) בנוסף ל-4 המגדלים שנבנים על ידם בפרויקט קריניצי החדשה ברמת גן. העסקה שנחתמה היא עסקת תמורות ביחס של 43% ו-57% לבעלי הקרקע והיזמים בהתאמה. בעלי הקרקע הם פרטיים המיוצגים על ידי עו"ד שאול ברגרזון.

ההערכה היא שעלות קרקע ליחידת דיור באזור זה עומדת על כמיליון שקל, כך שעלות הקרקע הכוללת מוערכת ב-120 מיליון שקל. מהיזמים נמסר כי ההחלטה לרכוש את הזכויות הנוספות נובעת מההצלחה בשיווק הפרויקט הקיים, לאחרונה החלו היזמים הבונים כיום במשותף לשווק את המגדל הרביעי בשכונה, הכולל גם הוא 120 יחידות דיור. מחיר דירת 4 חדרים בשטח 108 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ-11 מ"ר נמכרת במחיר התחלתי של 2.46 מיליון שקל.

 

הדמיית קריניצי החדשה - המשולש הגדול הדמיית קריניצי החדשה - המשולש הגדול

 

שכונת קריניצי החדשה, המכונה גם המשולש הגדול, משתרעת על שטח של כ-235 דונם ועתידה לכלול כ-1,000 יחידות דיור. השכונה ממוקמת מצפון לבית החולים תל השומר וממערב לקריית קריניצי ולקריית אונו וממזרח לכפר אז"ר. הבנייה במתחם עמדה על הפרק כ-20 שנה והתכנון בפועל ארך כשבע שנים עד לתחילת הבנייה. שלוש החברות התקשרו בעבר עם בעלי קרקע שהחזיקו זכויות ל-680 יחידות דיור בשכונה ועד כה שווקו על ידם 3 מגדלים - המגדל הראשון לקבוצת רכישה של האחים חג'ג' והמגדלים השני והשלישי. השותפות בין החברות נוצרה בשנים האחרונות ביוזמת צמח המרמן, שצרפה לעסקה את אזורים ואשדר. החברות רכשו את הקרקע מ-38 משפחות שיוצגו על ידי עו"ד ברוך אדלר כאשר המחיר ההתחלתי בשכונה עמד על כ-2.1 מיליון שקל (וכ-1.9 מיליון שקל בקבוצת הרכישה), כלומר מאז מדובר בהתייקרות של כ-19%.

 

רחלי בריזל, סמנכ"ל השיווק בחברת אשדר, ציינה כי "הביקושים הגבוהים לדירות בפרויקט הובילו אותנו לחתום עם בעלי קרקע נוספים בשכונה לצירוף בניין נוסף לפרויקט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x