$
נדל"ן עולמי

מכוונת גבוה: דמי מור מבקשת 75 מיליון דולר על הפנטהאוז שלה במנהטן

אם תשיג כוכבת הקולנוע קונה במחיר המבוקש - זה יהיה המחיר הגבוה ביותר עבור דירה בבניין היוקרתי סן רמו

שירות כלכליסט 12:5820.04.15
דמי מור מוכרת את הפנטהאוז שלה בסנטרל פארק ווסט ומבקשת עבורו 75 מיליון דולר, מחיר שאם יתקבל יהיה הגבוה ביותר עבור דירה בבניין היוקרתי סן רמו.

 

מור רכשה את הפנטהאוז במגדל הדרומי ביחד עם בעלה לשעבר ברוס וויליס ב-1990, הם רכשו גם דירת שלושה חדרים. "הסתכלנו בכל האזור של הפארק, השדרה החמישית, סנטרל פארק סאות' וסנטרל פארק ווסט, ולא מצאנו שום דבר שמתקרב לזה", היא סיפרה לניו יורק טיימס.

 

מגדלי סן רמו היוקרתיים מגדלי סן רמו היוקרתיים צילום: שאטרסטוק

 

"המיקום, האדריכלות וההיסטוריה של הבניין היו ברמה אחרת לגמרי". אולם היא הוסיפה כי לא התגוררה בנכס, הכולל 14 חדרים, חלונות גדולים ומרפסת סובבת, כבר מספר שנים. "אני מבלה את מרבית זמני בבתים האחרים שבבעלותי, אך הדירה הזו מרהיבה מדי כדי שלא יחיו בה כל הזמן".

 

אדם מודלין, סוכן הנדל"ן שאחראי על המכירה, סיפר לעיתון כי קבע את המחיר לאחר שבחן עסקאות דומות באזור. "זו הדירה הגדולה ביותר במגדל הדרומי, ששוכנת מעל כל השאר, ממש אחוזה בעננים".

 

נאים השכנים בעינייך?

 

מלבד המחיר המבוקש הגבוה, הבעלים העתידיים יצטרכו לשלם גם דמי תחזוקה חודשיים של 17,912.85 דולר. עבור הדירה הקטנה יותר התשלום החודשי מסתכם ב-3,273 דולר.

 

בבניין הנודע מתגוררים לא מעט מפורסמים, בהם דסטין הופמן, דיאן קיטון וסטיבן שפילברג, בעוד שבונו חולש על הפנטהאוז במגדל השני, במקביל לדירה של מור. הדירה היקרה ביותר עד כה בסן רמו נמכרה בשנה שעברה עבור 26.4 מיליון דולר, כשליש מהמחיר המבוקש של מור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x