$
נדל"ן עולמי

בלי צינורות בבקשה: סכסוך השכנים של בקהאם בלונדון

הכדורגלן לשעבר ואשתו רכשו בית בעיר בספטמבר 2013, ומבקשים להתקין בו מערכת מיזוג אוויר; ואולם אחד השכנים מתנגד: "תשפיע לרעה על חזות הרחוב"

שירות כלכליסט 16:3401.04.15

ייתכן שדיוויד בקהאם ומשפחתו יצטרכו להמתין עוד זמן רק עד שיוכלו להתקין מערכת מיזוג אוויר בביתו בלונדון וזאת עקב מחלוקת רווית יצרים עם שכניו. 

 

 

בספטמבר 2013 הוציאו הבקהאמים מכיסם 31.5 מיליון ליש"ט במזומן לרכישת הבית הוויקטוריאני ב'הולנד פארק'. במהלך 18 החודשים האחרונים, משקיעים בני הזוג את מרצם בשיפוצו של הבית ובהכנתו למגורי המשפחה.

 

בין השאר, בני הזוג ויקטוריה ודיוויד בקמהאם מתכננים להתקין מזגנים בכל חמשת הקומות בביתם, הכולל עם חדר כושר מפואר ומרתף יינות רחב ידיים. אלא שאחד השכנים מתנגד ושלח להם מכתב חריף בנושא. לדבריו התקנת המערכת "תשפיע על אופיו ההיסטורי של הבית הוויקטוריאני ושל הרחוב על בתיו, כולל הבית שלי".

 

הבית של בני הזוג בקהאם הבית של בני הזוג בקהאם

 

עוד הוא כותב כי "על מועצת רובע קנסיגטון להכיר בחששותינו הכבדים לגבי ההשפעה השלילית על תנאי החיים בשל הרעש והזיהום שייווצרו מעבודות הבינוי ומהתנועה הנובעת מכך. זאת בנוסף לחששותינו לגבי ההשפעה על חזות הרחוב והנוף".

 

בני הזוג שכרו את שירותיו של האדריכל רוס יונייק. התוכנית כוללת "שינויים פנימיים בכל הקומות", בכלל זה, הגדלת מרתף היינות בקומה התחתונה ובנייתו של אולם קולנוע תוך הריסתו של חדר האורחים בקומה השלישית.

 

כאשר יסתיימו השיפוצים, יכלול הבית 6 חדרי שינה, חדר כושר, חדר עבודה, חדר משחקים, אולם קולנוע, וסלון ענקי.

 

מועצת רובע קנסיגטון אמורה לתת מענה לתוכניות שהגישו בני הזוג למערכת מיזוג האוויר. כמו כן, מתכננים בני הזוג להתקין הסקה מרכזית.

 

על פי הערכות סוכני נדל"ן, עם סיום השיפוצים ערך הנכס המכונה "ארמון בקינגהאם 2" יהיה 42 מיליון ליש"ט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x