$
חדשות נדל"ן

החברות אזורים ועופר השקעות החלו בשיווק 600 יח"ד בהרצליה

30% מהדירות בפרויקט בשכונת הרצליה ב' יהיו דירות 3-2 חדרים וכן יהיה בו תמהיל שיכלול דירות 4 חדרים, 4.5 חדרים 5 חדרים, גן ופנטהאוס. מחירי דירות 2 חדרים יעמדו על כ-1.7 מיליון שקל

דותן לוי 12:4813.01.15

חברות אזורים ועופר השקעות החלו בשלב השיווק של כ-300 יח"ד מתוך 600 יח"ד המתוכננות בפרויקט "הרצליה הילס", שכונה סגורה הממוקמת בצדו המזרחי של כביש החוף בשכונת הרצליה ב'.

 

השכונה שתשתרע על 70 דונם תוכננה על ידי האדריכלית קיקה ברא"ז ותכלול בשלב א' 6 מגדלים בני 18 קומות וכן 2 מבני ציבור (שהעירייה טרם קבעה את שימושם), חניון מרכזי, קאנטרי קלאב לתושבי השכונה, מבנה משרדים ומרכז מסחרי בשטח 3,500 מ"ר שתוכנן על ידי האדריכל אבנר ישר.

 

מדובר בקרקע שבה מחזיקים החברות עופר השקעות ואזורים במשותף. בשנת 1998 רכשה עופר השקעות מחצית מהקרקע מידי אזורים על מנת להקים במקום פרויקט מגורים כשנתיים לאחר מכן, אך בפועל התב"ע למתחם אושרה רק בשנת 2004 וכללה מספר מצומצם יותר של יח"ד בשל מגבלות של משרד הביטחון, בעקבות הסרת המגבלה יצאה בשנת 2013 תב"ע חדשה המאפשרת את בניית המתחם כפי שהוצג.

 

לדברי קארן אבנם מנהלת חטיבת הלקוחות של אזורים, בחודשיים האחרונים החל שיווק של המתחם, נרשמו 132 רוכשים פוטנציאלים, מתוכם 55 חתמו על חוזי רכישה. בין הדירות שנרכשו 4 פנטהאוסים המשתרעים כל אחד על שטח של 178 מ"ר ונמכרו במחיר של כ-6 מיליון שקל לדירה.

 

הדמיית פרויקט "הרצליה הילס" הרצליה ב' הדמיית פרויקט "הרצליה הילס" הרצליה ב' הדמיה: Ando-studio

 

30% מהדירות בפרויקט יהיו דירות 2-3 חדרים וכן יהיה בו תמהיל שיכלול דירות 4 חדרים, 4.5 חדרים 5 חדרים, גן ופנטהאוס. מחירי הדירות יעמדו על כ-1.7 מיליון שקל לדירת 2 חדרים. כמו כן דמי הניהול בפרויקט יעמדו על כ-10 שקלים למ"ר.

 

ליאורה עופר יו"ר עופר השקעות אמרה בעת הצגת הפרויקט: "כשאבי יולי עופר הגיע להרצליה וקנה את בית מרכזים הכל היה רק חול וחול, הוא קבע כאן את מקום מושבו בזכות האוכלוסייה האיכותית של העיר. כעת נשקול להעתיק את משרדינו למתחם", אמרה. לשאלה האם בכוונתה לרכוש דירות במתחם השיבה שהיא שוקלת זאת.

 

רון אבידן מנכ"ל עופר השקעות הוסיף, "השכונה תהיה שער להרצליה ומגורים ברמה גבוה".

  

דרור נגל, מנכ"ל חברת אזורים, התייחס לאיורעי הטרור בפריז ואמר כי החברה נערכת לביקושים שיגיעו מצרפת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x