שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

ליברמן נפגש עם נתניהו: ינסה לתווך במשבר התקציב

שר החוץ נועד הערב בארבע עיניים עם ראש הממשלה נתניהו. ככל הנראה מבקש ליברמן לנסות לגשר על הפערים בין ראש הממשלה, אנשי יש עתיד ויו"ר הכנסת ויו"ר הקואליציה - במטרה למנוע הליכה לבחירות

רוני זינגר 19:1217.11.14

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר החוץ אביגדור ליברמן נפגשו הערב (ב') לשיחה בארבע עיניים בנוגע לתקציב. ככל הנראה מבקש ליברמן לשמש כ״מתווך״ במשבר התקציב שנוצר, ולנסות לגשר על הפערים בין ראש הממשלה, יו״ר הקואליציה ויו״ר הכנסת לבין שר האוצר ואנשי ״יש עתיד״. בפתח ישיבת סיעת ״ישראל ביתנו״ בצהריים אמר ליברמן כי הוא פועל בניסיון להגיע לעמק השווה בין הצדדים.

 

לאור העובדה שבשני הצדדים התבצרו היום בעמדותיהם, אך הנמיכו להבות ואמרו כי אינם רוצים ללכת לבחירות, נאמר שוב ושוב כי יש צורך ב״מבוגר אחראי״ שיקח לידיו את הגישור בין הצדדים.

 

שר האוצר יאיר לפיד שר האוצר יאיר לפיד

 

הערב מסתמן כי ליברמן, שאמנם מצוי במחלוקות מסויימות עם לפיד על כמה מסעיפי חוק ההסדרים - אך מצוי ביחסים טובים עם לפיד - הוא שלקח על עצמו את משימת הגישור.

 

הערב אמר יו״ר הקואליציה זאב אלקין בתגובה לדברי לפיד, כי ״אפשר לפתור את המשבר בשעתיים אם מישהו ירצה בכך״, וכי ״הכדור בידיים של לפיד. אנחנו מחכים לטלפון מאנשי האוצר אבל נראה שלשר האוצר יש יותר זמן לראיונות בטלוויזיה מאשר לדבר איתנו״.

 

מלשכתו של שר החוץ נמסר כי אינם נוהגים להתייחס לתוכן שיחותיו עם ראש הממשלה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x