$
חדשות נדל

דיירי מגדל נווה צדק לפפושדו: שלם לנו 4.3 מיליון שקל

הדיירים הגישו תביעה לפיה מאז הסתיימה בניית המגדל ב-2007 הם סובלים מליקויי בנייה חמורים בינהם חדירת מי גשמים, סדקים, ליקויים במתקני חשמל ונפילת אריח

דותן לוי 08:3008.07.14

דיירי מגדל נווה צדק (נחושתן) הגישו תביעה על סכום של 4.3 מיליון שקל לבית המשפט המחוזי בת"א, בטענה כי מאז שהסתיימה בניית המגדל ב־2007 הם סובלים מליקויי בנייה חמורים, שטרם תוקנו על ידי היזמים שהקימו את המגדל - ים סוף בבעלות איש העסקים אלי פפושדו וחברת דאבוס בבעלות לוי קושניר.

 

בכתב התביעה, שהגישו באמצעות עוה"ד ד"ר אבי וינרוט ואריאל דינובצקי, ציינו הדיירים כי "על אף ההזדמנויות הרבות שניתנו לנתבעת לתקן את הדרוש תיקון, התיקונים המתחייבים לא בוצעו והנתבעת בחרה לטמון את ראשה בחול. הליקויים המרובים שפורטו בחו"ד מומחים לא טופלו כמתחייב על פי הוראות הדין". בין הליקויים המפורטים: אריחים חלולים בחיפוי המבנה שהובילו לנפילת אריח, חדירת מי גשמים דרך חיפוי אבן לתוך הדירות, סדקים בבניין, ליקויים במתקני החשמל, חורים באריחי השיש, ליקויי ריצוף וליקויים באזור הספא של המגדל.

 

מגדל נווה צדק. שברי זכוכית צנחו מטה מגדל נווה צדק. שברי זכוכית צנחו מטה צילום: עמית שעל

 

אחד הליקויים הקשים שציינו הדיירים הוא התפוצצות זכוכית שהותקנה במעקות המרפסות. כך למשל, התנפצה זכוכית בקומה 32, ולפי הדיירים שברי הזכוכית צנחו מטה למרחב הציבורי.

 

תגובת מלונות ים סוף: "במהלך שנות פעילותה הרבות יזמה ומסרה החברה אלפי יחידות דיור לדיירים בפרויקטים שונים ברחבי הארץ לשביעות רצונם. במקרים בודדים שבהם התגלו ליקויים, כפי שקורה לא אחת בפרויקטים למגורים, דאגה החברה לתקן ליקויים אלו לשביעות רצון לקוחותיה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x