$
נדל"ן עולמי

צפו: כך נראה הפנטהאוז היקר בניו יורק

הפנטהאוז בקומה 40 במגדלי ריץ-קרלטון בבאטרי פארק סיטי, משתרע על 1,400 מ"ר. כמה הוא שווה - ומה ניתן לראות מחדר השינה ומהג'קוזי?

שירות כלכליסט 22:1303.07.14

ישנם לא מעט דירות במנהטן עם נוף לסנטרל פארק, לנהר ההדסון או לאמפייר סטייט בילדינג, אולם תמורת 118.5 מיליון דולר יזכה הרוכש בר המזל של פנטהאוז מפואר בעיר למשהו מיוחד נוסף. דירת היוקרה נמצאת בקומה ה-40 במגדלי ריץ-קרלטון בבאטרי פארק סיטי.

 

מבט מבפנים מבט מבפנים

 

"אפשר כמעט לראות את קולורדו מפה! אין משהו דומה לזה", התבדח סוכן הנדל"ן ריאן סרהנט, שהוא אחד מהכוכבים של הסדרה המצליחה בארה"ב "Million Dollar Listing New York".

  


 

 

הנוף לכיוון מרכז מנהטן. במרכז מגדל "פרידום טאואר"  במקום בו שכנו מגדלי התאומים הנוף לכיוון מרכז מנהטן. במרכז מגדל "פרידום טאואר" במקום בו שכנו מגדלי התאומים

 

הפנטהאוז היא הדירה החדשה בראש רשימת הדירות היקרות ביותר בדאונטאון מנהטן. שטח הדירה הוא כ-1,400מ"ר ויש לה גם 190 מ"ר של מרפסות. מחדר השינה העיקרי ניבט פסל החירות ואילו מהג'קוזי שבמרפסת ניתן לראות את הפרידום טאואר ואת האמפייר סטייט בילדינג. לדברי סרהנט, "מהדרום ניבט העבר של ניו יורק ואילו חלקה הצפוני של הדירה צופה אל עתידה של העיר".

 

הג'קוזי נמצא במרפסת הג'קוזי נמצא במרפסת

 

הפנטהאוז מורכב למעשה משלוש דירות סמוכות שיחד משתרעות על פני כל שתי הקומות העליונות של מגדל המגורים. שלוש הדירות נמכרות יחדיו ואין אפשרות לרכוש אחת מהן בנפרד.

 

מבט ממרפסת הגג לנהר ההדסון. מעבר לנהר - ניו ג'רזי מבט ממרפסת הגג לנהר ההדסון. מעבר לנהר - ניו ג'רזי

 

סרהנט טוען שלמעשה מדובר במחיר מציאה. המחיר ליחידת שטח נמוך יותר מהמחיר המבוקש בפנטהאוז בבניין הסמוך או אפילו במידטאון או בסנטרל פארק. עם זאת, על הרוכש להשקיע עוד מיליונים רבים לשיפוץ ומיזוג הפנטהאוז.

 

לסכום אומר סרהנט: "אם מסתכלים במחירי השיא של דירות יוקרה בלונדון ובהונג קונג, הרי שזה לא המחיר הגבוה ביותר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x