$
חדשות נדל"ן

פרויקט דירות להשכרה לצפונים: המחיר - החל מ-6,000 שקל לחודש

קבוצת גבאי רכשה מגרש הכולל בניין ברחוב יהודה מכבי בתל אביב עליו היא מתכוונת להקים כ-11 יח"ד להשכרה. בכמה יושכר הפנטהאוז?

דותן לוי 16:4901.04.14

קבוצת גבאי תקים פרויקט אשר מיועד כולו להשכרה וממוקם בצפון תל אביב. הקבוצה רכשה מגרש בשטח של כ-300 מ"ר ברחוב יהודה מכבי פינת עמיאל 2 בצפון הישן של תל אביב ובתמורה ל-6 מיליון שקל. על המגרש קיים בניין דו קומתי וקבוצת גבאי מתכוונת לקדם עליו פרויקט קומת מסחר ו-5.5 קומות מגורים נוספות בהם 11 דירות קטנות בנות כ- 65 מ"ר, אותן תציע להשכרה. שווי הפרויקט לאחר סיום הבנייה יעמוד על כ-30 מיליון שקל.

 

הבניין ביהודה מכבי בתל אביב הבניין ביהודה מכבי בתל אביב צילום: רועי בר

 

המגרש והבניין נרכשו מבעלים פרטיים כאשר בקומת המסחר פועלים כיום מספרה ובית קפה. ומעליהם קומה נוספת בה יש דירה אחת. החברה מתכננת לנצל את זכויות הבנייה הנוספות ולהקים פרויקט שיהיה מיועד להשכרה. הדירות בפרויקט יושכרו לטווח ארוך של שנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות.

 

בתוך כך, אין מדובר בדיור להשכרה בהישג יד שכן החברה מתכוונת להשכיר את הדירות במחירי השוק באזור כך שדירת 3 חדרים בשטח של 65 מ"ר הכוללת מרפסת בשטח של 8 מ"ר תושכר בכ-6,000 שקל לחודש ודירת הפנטהאוז בשטח 100 מ"ר הכוללת מרפסת בשטח 45 מ"ר תושכר בכ-10 אלף שקל לחודש .

 

כמו כן, קומת המסחר תכלול שטח של כ-250 מ"ר שיושכר בעלות שנתית של 480 אלף שקל (40 אלף שקל לחודש). את העסקה ביצע עו"ד מעיין אבנברג.

 

אלי גבאי, מנהל הפיתוח העסקי בקבוצת גבאי: "החברה מאמינה מאוד בנכסים מניבים גם באזורי ביקוש כמו תל אביב, באמצעות השכרת דירות, על כן אנו מתכוונים לקדם במקום פרויקט שיהיה ברובו דירות 3 חדרים ויהיה להשכרה בלבד. אנו מחזיקים נכסים מניבים שונים ומשכירים גם מקבצי דיור לחברת עמידר, קריית ממשלה באשקלון המושכרת למדינה ובניין משרדים מול אוניברסיטת בר אילן עליו מקדמת החברה תכנית לדיור מוזל לסטודנטים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x