$
חדשות נדל"ן

יקי רייסנר יקים פרויקט מגורים בגבעת שמואל

המתחם יכלול 3 מגדלי מגורים בני 20 קומות ו-204 דירות ומרכז מסחרי בשטח 3,000 מ"ר; שווי הדירות בפרויקט נאמד ב-500 מיליון שקל

דותן לוי 19:3320.01.14
היזם יקי רייסנר באמצעות חברת הנדל"ן צ.לנדאו ייזום מקבוצת רייסדור תקים ותשווק את פרויקט סונג טאוארס בגבעת שמואל. מדובר במתחם המשתרע על 5 דונם בשכונת רמת הדר שבגבעת שמואל החדשה אשר יכלול 3 מגדלי מגורים בני 20 קומות, 204 דירות, מרכז מסחרי בשטח 3,000 מ"ר ו-3 קומות חניה תת קרקעית בשטח של 19 אלף מ"ר. היקף הבניה בפרויקט כולל חניונים יעמוד על 45 אלף מ"ר ושווי הדירות בו נאמד ב-500 מיליון שקל.

 

המגרש נרכש בעסקת קומבינציה ממשפחת ברנט (בעלי חברת 'שניב') ומשפחת ברונר המחזיקה בין היתר בהיקף קרקעות גדול גם באזור התעסוקה החדש של בני ברק. מי שמקדם את הפרויקט הוא כאמור יקי רייסנר הבעלים של חברת רייסדור המשמש גם כסמנכ"ל וכחבר הנהלה בחברת הבניה צ.לנדאו. את הפרויקט תבצע קבוצת אורתם סהר ותאריך איכלוס הצפוי הינו מרץ 2016.

 

הדמיית פרויקט סונג טאוארס בגבעת שמואל הדמיית פרויקט סונג טאוארס בגבעת שמואל

 

גבעת שמואל פונה בשנים האחרונות בעיקר לקהל הדתי לאומי אך לפי רייסנר הפרויקט אינו מוגבל בתמהיל האוכלוסיה ופתוח לכל הקהלים, חילוניים ודתיים כאחד. כמו כן מעריכים בחברה כי הפרויקט יפנה בין היתר למשפרי דיור מסביבת גבעת שמואל.

 

בשיווק מוקדם של הפרויקט אשר החל בחודש דצמבר האחרון נמכרו 30 דירות בכ-70 מיליון שקל מתוכן 9 פנטהאוזים בהיקף של כ-38 מיליון שקל. הפרויקט יציע גם דירות קטנות לזוגות צעירים בתחילת דרכם, דירת 2 חדרים תימכר ב-1.25 מיליון שקל, דירת 3 חדרים ב-1.58 מיליון שקל, דירת 4 חדרים ב-1.85 מיליון שקל ופנטהאוס של 250 מ"ר עם מרפסת בשטח 120 מ"ר עומד למכירה בכ-6 מיליון שקל. את הפרויקט תכנן האדריכל גיל שנהב והוא ילווה בציוריו של הצייר הישראלי בן רוטמן.

 

רייסנר: "השקענו מאמץ רב בחשיבה קונספטואלית של תכנון ובינוי יוקרתי לאוכלוסיה מבוססת. הפרויקט צפוי להציג סטנדרט אחר ותפישה חדשה בכל הקשור לבנית יוקרה ומתחמי איכות חיים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x