שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן עולמי

חזי חרמוני ובנו רכשו נכס מניב בלונדון בכ־33 מיליון שקל

מנכ"ל תדיראן קשר לשעבר רכש את בניין גרימלדי ברובע קינגס קרוס במרכז לונדון. המחיר משקף תשואה של 7.4%

דותן לוי 09:0926.11.13

חזי חרמוני, לשעבר מנכ"ל תדיראן קשר, ובנו רונן חרמוני השלימו בימים האחרונים באמצעות חברת ההשקעות הפרטית שבבעלותם ZC Ronogil Investments Ltd את רכישת בניין גרימלדי (Grimaldi building) ברובע קינגס קרוס במרכז לונדון בכ־33 מיליון שקל.

 

היקף הרכישה במטבע מקומי הוא כ־5.7 מיליון לירות שטרלינג, לא כולל הוצאות, והוא משקף תשואה של 7.4%. מדובר בבניין בן חמש קומות אשר שימש בעבר ככנסייה ומתפרס על שטח של כ־1,450 מ"ר (15,600 רגל רבוע). הנכס מושכר לחברת ההייטק Eviivo לתקופה של עשר שנים אשר התחילה בספטמבר 2012 ובדמי שכירות של כ־30 פאונד לרגל רבוע. מדובר ברכישה שלישית של חרמוני בבריטניה בשנה האחרונה עם שותפים, כאשר בעסקאות קודמות נרכשו נכסים בלונדון ובליברפול.

 

בניין גרימלדי ברובע קינגס קרוס, לונדון בניין גרימלדי ברובע קינגס קרוס, לונדון

 

לדברי אלכס גרין מחברת WhiteCity Investment Brokerage, המתמחה בייעוץ ותיווך נדל"ן בבריטניה עבור לקוחות ישראלים וטיפלה בעסקה עבור חרמוני, "מדובר ברכישה עם תשואה טובה מאוד עבור מרכז לונדון. חברות כמו לואי ויטון וגוגל כבר החלו תהליכי מעבר לאזור זה, אשר יסתיימו בשנים הקרובות". עוד הוסיף גרין כי החברה מנהלת בימים אלה משא ומתן לרכישת נכסים נוספים עבור חרמוני. לדבריו, בין הסיבות שהובילו לתשואה הטובה הן העובדה שהנכס נמצא בחכירה למאה שנה ולא בבעלות מלאה וכן שיש בו שוכר יחיד, מה שמהווה סיכון גדול יותר עבור בעל הנכס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x