שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

חולון: פיניסאר תשכור קומה שלמה במרכז עזריאלי ב־2 מיליון שקל לשנה

החברה הפועלת בתחום המשדרים אופטיים, תשכור 3,000 מ"ר במרכז הנבנה בימים אלה. מדובר במחיר גבוה יחסית, הקרוב ברמתו למחירים ברמת החייל והרצליה פיתוח

דותן לוי 08:4531.10.13

חברת פיניסאר ישראל חתמה עם קבוצת עזריאלי על הסכם לשכירת קומה שלמה - כ־3,140 מ"ר - במרכז עזריאלי חולון, הנבנה בימים אלה בסמיכות למחלף הסיירים על כביש 4, כך נודע ל"כלכליסט".

לפי ההסכם, שנחתם לתקופה של חמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות, תשלם החברה דמי שכירות של כ־2 מיליון שקל בשנה עבור משרדים ברמת המעטפת. התשלום יחל בחודש מאי 2014, עם כניסתה למשכנה החדש בחולון. המחיר משקף עלות של 62 שקל למ"ר, לא כולל דמי ניהול של 16 שקל למ"ר. מדובר במחיר גבוה יחסית עבור עיר שאינה נמצאת על מפת המשרדים של גוש דן, הדומה ברמתו למחירים באזורי התעסוקה הוותיקים של רמת החייל והרצליה פיתוח.

 

הדמיית מרכז עזריאלי בחולון, הנבנה בימים אלה סמוך למחלף הסיירים הדמיית מרכז עזריאלי בחולון, הנבנה בימים אלה סמוך למחלף הסיירים צילום: חברת קלאצ

 

פיניסאר ישראל היא חברה־בת של פיניסאר קורפוריישן האמריקאית, הנסחרת בבורסת נאסד"ק לפי שווי של 2.09 מיליארד דולר. בחברה מועסקים 150 עובדים והיא פועלת בתחום המשדרים־מקלטים אופטיים בקצב מהיר מאוד ליישומים אזרחיים וצבאיים ובתחום כרטיסי הקו למערכות תקשורת.

 

חברת עזריאלי השכירה עד כה כ־20 אלף מ"ר במרכז עזריאלי חולון, המשתרע על כ־34 דונם, הכולל ארבעה בנייני משרדים ששטחם 120 אלף מ"ר. עם השוכרים נמנים חברת התוכנה סאפיינס מקבוצת פורמולה מערכות, ששכרה 9,400 מ"ר, חברת קידום, ששכרה 1,200 מ"ר, וחברת התחבורה הציבורית קווים, ששכרה 1,100 מ"ר.

 

פארק העסקים הוא פרי שותפות בין קבוצת עזריאלי לבין עיריית חולון, שמחזיקה ב־17% מהפרויקט. לדברי ארנון תורן, מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, "בימים אלה מתנהלים מגעים להשכרת 15 אלף מ"ר לשימושן של חברות מובילות נוספות".

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x