$
חדשות נדל

השכונה החדשה בראש העין יצאה לדרך: 3 חדרים ב-888 אלף ש' לחברי מועדון חבר

החברות תדהר ו-CPM יחלו מחר בשיווק 400 הדירות הראשונות לאנשי מערכת הביטחון ומשפחותיהם. 100 דירות נוספות ישווקו למינהלת המגורים של צה"ל. היזמים הבטיחו למכור בשלב השני דירות במחירים דומים לתושבי ראש העין

עינת פז-פרנקל 13:1314.10.13
החברות תדהר ו-CPM חשפו היום (ב') פרויקט מגורים בן 20 בניינים ו-1,036 דירות במזרח ראש העין, שבנייתו תחל ברבעון הראשון של 2014, ואכלוסן צפוי לשנת 2016.

 


כפי שנחשף ב"כלכליסט" בחודש יולי, היזמיות חברו למועדון חבר, והחל ממחר ישווקו 400 יחידות דיור לחברי המועדון – אנשי הביטחון ומשפחותיהם. נוסף לכך, כ-100 דירות ישווקו למינהלת המגורים של צה"ל, לאנשי צבא הקבע.

 

בפרויקט, הקרוי "תדהר על הפארק – פסגות אפק" ויכלול שמונה מגדלים בני 21 קומות ובנייה מרקמית מסביבם, ייבנו 75 דירות בנות 3 חדרים, בשטח של 76 מ"ר, והן ישווקו לחברי מועדון חבר ב-888 אלף שקל (המחיר הוא לדירה בקומה הראשונה).

הדמיית השכונה החדשה בראש העין. אדריכל: אילן פיבקו הדמיית השכונה החדשה בראש העין. אדריכל: אילן פיבקו הדמייה: טוטם הדמיות

 

באירוע ההשקה, כינה אותן גיל גבע, מנכ"ל תדהר, "דיור בר השגה". דירות 4 חדרים בשטח של 112 מ"ר יימכרו במחירים החל מ-1.1 מיליון שקל, 5 חדרים יעלו 1.33 מיליון שקל.

 

גבע הסביר שהקרקע לפרויקט נרכשה במחיר נמוך, והחברה תבצע אותו בתקופה של כשלוש שנים, מה שמוריד את עלויות המימון באופן משמעותי. "בפרויקט עם צפי להכנסות של מיליארד וחצי שקל, עלויות המימון מגיעות ל-100 מיליון שקל בתוך כמה שנים, ולכן צריך לבצע מהר", אמר גבע. "כמו כן, אנחנו מתכננים אלף דירות בהינף אחד, וכך העלויות של התכנון והרישוי יורדות".

 

הוא הוסיף כי, "כל שקל שחוסכים הוא למעשה 1.2 שקל, כי יש מע"מ והוצאות משפטיות, וכך מורידים את מחיר הדירה הסופי. כך מוכרים דירות במרכז הארץ בפחות ממיליון שקל".

 

גבע סירב לומר מה יהיו מחירי הדירות לציבור הכללי. "בקרוב נצא לשלב שני לתושבי ראש העין, במחירים דומים, ואחר כך נחליט על התמחור בעתיד".

 

יצוין כי, עמיקם אורן, מנכ"ל CPM, וממקימי השכונה הצבאית בראש העין, הוביל את תכנון תכנית המתאר לכ-14 אלף יחידות דיור באזור, לרבות בפרויקט המשותף עם תדהר. את הפרויקט תכנן האדריכל אילן פיבקו.

 

את הליווי הבנקאי לפרויקט מספק בנק הפועלים; על הליווי המשפטי של חברת תדהר אמונה עו"ד ענת מולכו, שותפה במשרד עמית פולק מטלון ושות'. את חברת CPM מלווה עו"ד יהודה זהבי ממשרד זהבי-בלאו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x