שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן עולמי

לונדון כן מחכה לכם: מובילה את שוק הנדל"ן הבריטי לשיאים חדשים

לפי נתונים המתפרסמים היום, מחירי הבתים בבריטניה עלו ביולי ב-1% בהשוואה לשנה שעברה, ועם הכנסת לונדון לחישוב - הם עלו ב-2.6%

בלומברג 20:3409.08.13

השגשוג בתחום הנדל"ן בלונדון הוביל ביולי את מחירי הבתים בבריטניה לשיא חדש. בנוסף, שוויין של העסקאות הגיעו לרמתן הגבוהה ביותר מזה ארבע שנים על רקע עלייה ברמת האמון בשוק, כך על פי נתוני חברת ניתוח שוק הנדל"ן Acadametrics.

 

 

 

שווי הבתים בבריטניה טיפס ב-0.3% מיוני, למחיר ממוצע של 232,969 ליש"ט ( 362,300 דולר), כך על פי נתונים שפורסמו היום (ו') על ידי חברת מחקר שוק הנדל"ן LSL Property Services. בהשוואה לשנה שעברה, עלו המחירים ב-2.6%. מבלי לכלול את לונדון בחישוב, עלייה זו הסתכמה ב-1%.

 

על פי הדו"ח, העלייה במחירים מונעת ע"י הביקוש לבתים בבירה הבריטית מצד שוק הנדל"ן העולמי, הקלות בדרישות לקבלת משכנתא וצעדים שננקטו על-ידי משרד האוצר הבריטי כדי לעודד את הצמיחה בשוק הנדל"ן.

 

 

בריטניה. קל יותר לקבל משכנתא בריטניה. קל יותר לקבל משכנתא צילום: בלומברג

 

"נראה כי לא חלה ירידה בעניין מצד רוכשים מקומיים וזרים בנדל"ן בלונדון. אם לא יהיה גל של נכסים שיגיעו לשוק, המחירים צפויים להמשיך לעלות בחודשים הבאים. בשורה התחתונה - הפער בין לונדון לשאר בריטניה הולך ומעמיק", אמר המנהל המסחרי של LSL דייוויד בראון.

 

על פי הערכות Acadametrics, התבצעו ביולי 68 אלף עסקאות נדל"ן לאחר "עלייה הדרגתית" השנה, בהשוואה ל-2012. זהו המספר החודשי הגדול ביותר של עסקאות נדל"ן מאז 2009 והגבוה ביותר לחודש יולי מאז 2007, אז הכה בעולם המשבר הגלובלי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x