$
חדשות נדל"ן

דירה במחיר "מציאה" של 90 אלף שקל למ"ר

קרן בן דוד רכשה קרקע בסמוך לטיילת בת"א; תקים בניין בן 8 קומות ו-20 דירות. לדבריה, עוד טרם תחילת השיווק נמכרו 7 דירות ובהן מיני-פנטהאוז עם נוף מלא לים

דותן לוי 18:3129.07.13

היזמית ומארגנת קבוצות הרכישה קרן בן דוד תקים בניין באחד האזורים היוקרתיים בת"א – רחוב הרברט סמואל בסמוך לטיילת. מדובר בשטח שהיה בבעלותם של כ-30 בעלי קרקע אשר במשך עשרות שנים לא הצליחו להגיע ביניהם להבנות ולקדם בו בנייה. בן דויד באמצעות חברת "דוידסון החזקות" התקשרה עם חלק מהבעלים והובילה באמצעותם הליך לפירוק שיתוף בבימ"ש השלום בתל אביב, אשר עם סיומו ביום חמישי האחרון השלימה את רכישת מלוא זכויות הבעלות במגרש במחיר של כ-20 מיליון שקל.

 

קרן בן דוד קרן בן דוד צילום: עמית שעל

 

המגרש ממוקם ברחוב עזרא הסופר בתל אביב, סמוך לפרויקטים היוקרתיים sea-one, הרברט סמואל 10 ו-David promenade, בהם עומדים המחירים על פי העסקאות האחרונות על כ-133 אלף שקל למ"ר. בכוונת דוידסון להקים על המגרש בניין בן 8 קומות ו-20 דירות, כחלק מקומפלקס סגור אשר תוכנן על ידי האדריכל גידי בר - אוריין והכולל בריכה פרטית, שירותי קונסירייז' וחניון חכם. בחברה של בן דוד ציינו, כי בכוונתם לסיים את שיווק הפרויקט תוך חודשיים בלבד, ועל כן יצאו במבצע מכירות שיאפשר רכישה במחיר של כ-40 אלף שקל למ"ר עבור הקומה הראשונה ועד 90 אלף שקל למ"ר עבור קומת הפנטהאוז. בחברה ציינו כי עדיין מדובר במחיר "מציאה" בהשוואה לפרויקטים הסמוכים.

 

לפי בן דוד, עוד טרם תחילת השיווק נמכרו 7 מתוך 20 דירות ובהן מיני-פנטהאוז בקומה השישית עם נוף מלא לים, במחיר של כ-57 אלף ש"ח למ"ר. את דוידסון ייצגו בעסקה עוה"ד שלומי בן דוד ודורית קובאליו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x