$
חדשות נדל"ן

פנטהאוז בפרויקט מתחם ביה"ח הצרפתי ביפו יעלה כ-58 מיליון שקל

בפרויקט ייבנה מלון שיופעל ע"י חברת סטארווד, בעלת מותג המלונאות הבינלאומי W. עלות ההקמה של הפרויקט מוערכת בכ-70 מיליון דולר

חברת סטארווד, בעלת מותג המלונאות הבינלאומי W, הודיעה היום (ד') על הפרויקט הראשון שלה בישראל שיפתח במתחם בית החולים הצרפתי ברחוב לואי פסטר ביפו. הערכה היא שעלות הקמת הפרויקט כולל הקרקע תגיע לכ-70 מיליון דולר. בניית הפרויקט צפויה להסתיים ב-2015.

 

לצד המלון בן 125 החדרים שיופעל במבנה ההיסטורי שבו פעל בית החולים נבנה מתחם מגורים חדש ובו 38 דירות. את

הפרויקט תכנן האדריכל הבריטי ג'ון פוסון והאדריכל רמי גיל שעיצב את נמל יפו המחודש. אגף המגורים הוא בן שש קומות והדירות בו ינועו בין 90 מ"ר לפנטהאוז בשטח של כ-544 מ"ר. המחירים יחלו ב-6.4 מיליון ויטפסו עד לכ-58 מיליון שקל.

 

ל"כלכליסט" נודע כי שטח בית החולים נרכש ע"י חברת RFR אחזקות בשנת 2006 בכ-6.5 מיליון דולר מהנזירות במסדר סנט ג'וזף ביפו, מחיר נמוך יחסית לנכס בסדר הגודל הזה ביפו, אך החברה נדרשה להוצאות נוספות בשל היתרים ואישורי בנייה כך שעלות הקרקע הסתכמה בסופו של דבר בכ-20 מיליון דולר.

 

הדמיות הפרויקט

 

 הדמיה: באדיבות Felix Montesquiou

 

 הדמיה: באדיבות Felix Montesquiou

  

שחר פרי מנכ"ל חברת RFR מסר ל"כלכליסט", כי סטארווד לא תשכור את שטח המלון אלא תנהל אותו בלבד והיא תגזור עמלה על פי הצלחתו של המלון.

 

רולנד ווס, נשיא חטיבת אירופה, אפריקה והמזרח התיכון בסטארווד מסר כי החברה רואה בתל אביב כאחת הערים האופנתיות באזור הים התיכון. "אנחנו מצפים להתרחבות שלנו בישראל", הוסיף.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x