שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

בית "המסודרים" נמכר ב-9.3 מיליון שקל

ל"כלכליסט" נודע, כי לאחר יותר משש שנים של ניסיונות בוסר נחתמה העסקה למכירת הבית המפואר ביישוב קדימה שבו צולמה סדרת הטלוויזיה

דותן לוי 08:0611.03.13

לאחר יותר משש שנים של ניסיונות בוסר נחתמה לבסוף עסקה למכירת הבית המפואר ביישוב קדימה שבו צולמה סדרת הטלוויזיה "מסודרים". את העסקה סגרו שני מתווכים צעירים ממושב סמוך שהצליחו להשלימה באמצעות פיצולה לשניים: הנכס, שכלל מגרש של 2.37 דונם, פוצל למגרש בן 1.3 דונם שכולל את מבנה הבית שנמכר ב־6.3 מיליון שקל, ולמגרש נוסף בשטח 1.07 דונם שנמכר ב־3 מיליון שקל. את המגרש ועליו הבית רכש זוג מאבן יהודה ואת המגרש הלא בנוי רכש יזם שמתכנן להקים עליו שתי וילות.

 

בית "המסודרים". מוכר הנכס ביקש 15 מיליון שקל בית "המסודרים". מוכר הנכס ביקש 15 מיליון שקל צילום: עמית שעל

 

הבית תוכנן כבית חלומות בידי האדריכל עודד חלף, והוא כולל 600 מ"ר של שטח בנוי בשלושה מבנים, והמבנה המרכזי כולל שלוש קומות בנות כ־150 מ"ר כל אחת. הקומה השנייה במבנה כוללת חדר שינה ענק ובו ירידה ישירה לבריכה וכן חדר עבודה בשטח פתוח ומקלחת שקופה המשקיפה על היישוב.

 

קומת המרתף העילי כוללת יציאה לחצר - שמשמשת חדר אורחים, ג'קוזי, סאונה, חדר יין ושולחן ביליארד. על גדת הבריכה מחוץ לבית שתי יחידות דיור המיועדות לאורחים או לילדים.

 

מוכר הנכס, מייסד JDate אלון כרמל, ביקש עבור הבית 15 מיליון שקל, מחיר המשקף עסקאות ביישובי יוקרה כהרצליה פיתוח וסביון. לדברי המתווך יונתן ויצמן מחקלאי נכסים, שסגר את העסקה למכירת הנכס, "המחירים שבוקשו עבור הבית לא היו ריאליים ליישוב, ולכן מרגע שהוחלט על פיצול העסקה במחירים נמוכים יותר הנכס נמכר בתוך כחודשיים".

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x