שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

החל שיווק הקרקע הפרטית בצפון מתחם השוק הסיטונאי בת"א

בשלב הראשון תשווק קרקע לבניית מגדל ראשון מתוך 4 שייבנו במתחם. בכל מגדל יהיו 350 יח"ד

דותן לוי 12:2720.02.13

חברת השוק הסיטונאי שבעלת המניות העיקרית בה היא חברת תנובה, ועיריית תל אביב-יפו מציעות למכירה קרקע עם זכויות בנייה למגדל מגורים בחלקו הצפוני של מתחם השוק הסיטונאי לשעבר בת"א.  

 

המגדל המוצע למכירה הוא אחד מארבעה מגדלים אשר עתידים להיבנות במתחם וישלימו את רובע המגורים במשולש הרחובות קרליבך, בגין והחשמונאים. מדובר בקרקע בבעלות פרטית ולכן בעלות הקרקע אינן מחויבות במכרז וקוראות ליזמים לנהל עימן מו"מ. זכויות הבנייה בקרקע מתירות הקמה של מגדל מגורים בשטח של כ-44,000 מ"ר עיליים.

 

במתחם נבנים כבר כיום בנייני מגורים לצד קניון, בית ספר, גני ילדים, מרכז ספורט, מרכז תרבות ופארק מרכזי, שהשלמתם צפויה בתוך כשנתיים.

 

 

הדמיית פרויקט השוק הסיטונאי בת"א הדמיית פרויקט השוק הסיטונאי בת"א

 

בשנה האחרונה תכננו בעלי הנכס את מרתפי וחניוני המגדלים והגישו בקשה להיתר בנייה עבורם. הקרקע המוצעת למכירה היא זמינה וחלה עליה תוכנית בניין עיר בתוקף (תא/3001 "מתחם השוק הסיטונאי") וכן תוכנית עיצוב אדריכלי בתוקף.

 

עו"ד דיויד אמיד, שותף מנהל, משרד ש. בירן ושות', שמרכז את הליך המכירה מצד חברת השוק הסיטונאי: "מדובר בנכס נדיר, באחת מעתודות הקרקע האחרונות הניתנות לבנייה לגובה בלב ת"א. המגרש הוא חלק ממהלך כולל של התחדשות עירונית מאסיבית של רובע עירוני אשר תוכנן בקפידה יתרה, על בסיס ערוב שימושים ואיזון נכון בין הבנייה למגורים למכלול מבני הציבור אשר עוטפים את הרובע. מיקומו יוצא הדופן של המתחם, היותו נטוע בלב התוסס והמתחדש של העיר תל אביב, זמינות המגרש לבנייה והתנופה המרשימה של שלב א' של הפרויקט, המבוצע בימים אלו, יוצרים הזדמנות נדל"נית יוצאת דופן".

 

את המו"מ מצד המוכרות יובילו שי אבא מאייפקס פרטנרס שמכהן כיו"ר הוועדה למימוש נדל"ן של תנובה, אלי לוי, מנהל אגף נכסי עיריית תל-אביב-יפו ועו"ד דיוויד אמיד ממשרד ש. בירן.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x