$
חדשות נדל

קבוצת גבאי רכשה בניין ליד בר אילן ב-19 מיליון שקל; מתכננת להשכיר דירות לסטודנטים

הקבוצה שבבעלות היזם שמשון גבאי רכשה את הבניין מחברות בנות של אי.די.בי. מרבית שטחו מושכר למשרדים ומניב כ-2 מיליון שקל בשנה

שי פאוזנר 15:4131.12.12

קבוצת גבאי, שבבעלות היזם שמשון גבאי, רכשה בימים האחרונים מתחם משרדים סמוך לאוניברסיטת בר אילן ב-19 מיליון שקל.  

מדובר במבנה של שתי קומות על מגרש של 4.5 דונם ברחוב האורנים 1 בגבעת שמואל שנרכש מהחברות נווה ונכסי הדרים, שבשליטת אי.די.בי של נוחי דנקנר. שטח הבניין 2,600 מ"ר, כ-2000 מ"ר כבר מושכרים למשרדים.

 

קבוצת גבאי יוצגה בתהליך חתימת העסקה על ידי עו"ד מאיה גבאי טובול ועו"ד ורד גיטרמן ממשרד עורכי הדין גולדפר זליגמן. את החברות נווה גד ונכסי הדרים ייצג בעסקה עו"ד אבי ארד ממשרד גולדפר זליגמן.

 

לנכס שנרכש זכויות מתוכננות של 4,500 מ"ר  בשתי קומות נוספות. בחלק מהשטח הנוסף מתכננת קבוצת גבאי להקים דירות קטנות להשכרה שישמשו למגורי סטודנטים, ולשם כך עליה לפנות לעירייה ולקדם שינוי תב"ע (תוכנית בניין עירונית). 

 

החלק המושכר בנכס מניב כיום כ-2 מיליון שקל בשנה מדמי השכירות, והחלק שטרם הושכר צפוי להניב לחברה 300 אלף שקל נוספים לשנה.

 

אוניברסטית בר אילן אוניברסטית בר אילן צילום: יריב כץ

 

גבאי הוא יזם מוכר בשוק הדיור בדרום הארץ, ובשנים האחרונות החל לפעול גם במרכז. החברה שלו פעילה כבר כ-30 שנה, ומעבר לבניית דירות ובתים בנתה גם כמה מרכזי מסחר ותעסוקה, ופועלת כיום בשוק הפינוי בינוי והדיור המוגן.

 

בנו של גבאי, איל, מסר כי "בבדיקה שערכנו במעונות בתוך הקמפוס של בר אילן, מצאנו כי הם אינם מספקים היצע מתאים לביקוש הרב של סטודנטים הלומדים באוניברסיטה".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x