$
נדל"ן

נחשף בכלכליסט

דמרי מצא שותפים: יקים מתחם סינמה סיטי בבאר שבע ב-300 מיליון שקל

החברה בבעלות יגאל דמרי תקים את המתחם שיכיל 22 אולמות קולנוע ושני אולמות תיאטרון, ביחד עם האחים לאון ומשה אדרי וחברה של עמיר בירם

שי סלינס 09:4411.12.12

חברת הנדל"ן דמרי שבשליטת יגאל דמרי הודיעה היום (ג') לבורסה כי היא נמצאת במו"מ מתקדם עם האחים לאון ומשה אדרי וחברה של עמיר בירם לעסקה במסגרתה ירכשו ממנה שני הגופים 66% (בחלקים שווים) ממתחם בבאר שבע עליו עתיד להיות מוקם מתחם "סינמה סיטי". על כוונת החברה להוסיף שותפים להשקעה פורסם לראשונה ב"כלכליסט" לפני כשלושה חודשים.

 

 

המתחם שיכלול שלושה מפלסים ישתרע על שטח של 30 אלף מ"ר ויכלול, על פי התוכנית, 22 אולמות קולנוע ושני אולמות תיאטרון. עלות הפרויקט מוערכת ב-300 מיליון שקל.

 

הדיונים על הקמת קומפלקס קולנוע בבאר שבע החלו לפני שמונה שנים, לאחר שהאחים אדרי קיבלו פנייה בנושא מראש העירייה הקודם יעקב טרנר ומיזמים בעיר הדרומית. כיום פועל בבאר שבע מתחם קולנוע של רשת גלובוס, הכולל 12 אולמות במרכז הקניות Plaza One ברחוב נפחא בעיר.

 

בירם הוא אחד מאנשי המקצוע הבכירים בארץ בתחום הקניונים - הוא ניהל את בריטיש ישראל מאז הקמתה ב־2003, וב־2010 היה שותף לעסקת המכירה של החברה בידי הבעלים דאז של בריטיש, ליאו נואי ופויו זבלודוביץ', למליסרון תמורת 1.7 מיליארד שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x