$
חדשות נדל"ן

למרות הקשיים מצד העירייה: 2 פרויקטים של תמ"א 38 בת"א בדרך

ברחוב בן יהודה 252 לא ניתן לבצע תוספת בנייה לדירות הקיימות ולכן כל בעל הדירות יקבלו יחד פיצוי של מיליון שקל; בין דיירי הבניין הזמרת ריקי גל שתומכת ומקדמת את הפרויקט

דותן לוי 10:1308.11.12

למרות האיטיות שבה מתקדמים פרויקטים להתחדשות עירונית בתל אביב והתנאים הקשיחים שמציבה העירייה אל מול התושבים, 2 פרויקטים בצפון תל אביב נמצאים בימים אלה לקראת קבלת היתר.

 

 

 

הפרויקט הראשון ברחוב הירקון 14 קיבל לאחרונה את אישורה של חברת חלמיש שהיא הבעלים של שלוש דירות בבניין. מדובר בבניין בן 3 קומות הכולל 12 דירות 3 חדרים בגודל של כ-60 מ"ר.

 

במסגרת הפרויקט הבניין יחוזק מפני רעידות אדמה ויתווספו לו קומה וחצי שיכללו 3 דירות דופלקס בגודל של 240 מ"ר.כמו כן הדירות הקיימות ישופצו ויזכו לתוספת של ממ"ד ומרפסת. שתי דירות הגן בפרויקט יקבלו חצר צמודה בגודל של 20 מ"ר שתירשם לזכותם בטאבו.

 

הפרויקט השני שממוקם ברחוב בן יהודה 252 פינת ירמיהו. מדובר בבניין בן 4 קומות ובו 12 דירות בגודל של 75-50 מ"ר ו-4 חנויות בקומת הקרקע.

 

העסקה מול הדיירים נחתמה לפני כשבועיים. במסגרת הפרויקט הבניין יחוזק מפני רעידות אדמה וישופץ. מכיוון שאילוצי השטח אינם מאפשרים לבצע הרחבות ותוספת של מרפסות הדיירים יקבלו פיצוי של מיליון שקל כאשר הסכום יחולק על פי הערכת שמאי שיבחר על ידי מנהל הפרויקט ועורך הדין המייצג את הדיירים. מעל לבניין יבנו קומה וחצי שיכללו 3 דירות מיני פנטהאוז בגודל של 250 מ"ר. בין דיירי הבניין גם הזמרת ריקי גל שתומכת בביצוע התמ"א ומקדמת את הפרויקט.

 

בשתי העסקאות מנהלת את הפרויקט מטעם הדיירים קארן חרס ברנזון מחברת KCB ויזם הפרויקט הוא גיא פתרונות נדל"ן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x